Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány éves korodig érezted...

Hány éves korodig érezted igazán fiatalnak magad?

Figyelt kérdés

Mikortól érezted úgy, hogy már felnőtt ember vagy és nem fiatal gyerek?

Én az egyetem befejezése után fokozatosan nőttem fel. Ha a mai fiatalságra gondolok, már nem érzem úgy hogy közéjük tartoznék. Egyébként 25 éves vagyok. Ti mikor éreztétek ezt először?


2017. febr. 2. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én sosem éreztem magam a korosztályom tagjának, mert szellemileg messze megelőztem nagy részüket. Agyilag szinte mindig is felnőtt voltam, másrészről viszont meg is tudok maradni gyereknek.


21/F

2017. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindig az életkörülményeimtől és az életmódomtól függött az hogy milyen idősnek éreztem megam.

Még a diktatúrában voltam gyerek, amikor a gazdálkodó múlttal rendelkező szülők gyereke simán hátrányos megkülönböztetésben részesült egy félreeső falu általános iskolájában. Ezért a jó képességeim ellenére is rossz szakmát tanulhattam ki egy szakmunkásképzőben. Ott az elégedetlen sors miatt 14 évesen is egyből felnőttnek éreztem magam, persze a korom miatt fiatal felnőttnek. Aztán a pocsék munkahelyen történő állásaban 17-18 évesen középkorú komoly felnőttnek éreztem magam. Aztán utána fősulit végeztem nappalin, ott a normális életkörülmények miatt ismét fiatal diáknak éreztem magam huszonévesen. 28-40 éves korom között mégfiatalabbnak éreztem magam, mert mégboldogabb és szabadabb lett az életem és elégedettebb is voltam. Ma 49 éves vagyok és 18-22 éves fiatalnak érzem magam, mert mára kárpótlásként olyan életet teremtettem magamnak amivel maximálisan elégedett vagyok. El sem tudom képzelni azt hogy valamikor megöregszem. Világjárást tervezgetek, csavarogni akarok a trópusokon, stb.

2017. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én még most is fiatalnak érzem magam. Nem gyereknek, de fiatalnak, mint mondjuk 20 éves koromban. Csak az általános iskolás korúakhoz képest érzem magam "öregnek", velük már nem találom meg a közös szót. De a középiskolások egy részével igen. A fiatal huszonévesekkel meg teljesen azonosulni tudok.


31/N

2017. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 éves koromig éreztem fiatalnak magam. még félig vagyok felnőtt , mert 24 vagyok és azt mondják 28 éves kortól válik az ember férfivá.
2017. febr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es. :DDDD Király vagy akkor.
2017. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25 körül, most 28 vagyok és ramatyul érzem magam. :'(
2017. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19 éves koromban történt a váltás.
2017. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!