Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobban tetszik nektek az az...

Jobban tetszik nektek az az idő, ami ma volt, vagy inkább az elmúlt napok fagyos időjárását kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik az ami ma volt:D
2017. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett ez az iigazi tél. Hó lehetett volna még azért.
2017. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
meg jo hogy az tetszett ami ma volt, akinek tetszik ez a jeghideg fagyos tel az kajak elmebeteg.
2017. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó a tartós hideg, szeretem ha elfagy a legtöbb szúnyog / kullancs. És mikor itt lesz a jó idő kevésbé zavarnak mikor élvezem az időjárást.
2017. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon feldobta a mai napomat az idő. Nem vártam a mai napot, mert rengeteg dolgom volt és utazgattam egy csomót. Azt hittem oda fogok fagyni a buszmegállóba. De ilyen időjárásnál komolyan felüdülés volt csak gondtalanul sétálni egyik helyről a másikra és zenét hallgatni közben.
2017. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a kemény fagyok jobban bejöttek. Tudom, mindenki másképp hülye.

Egyrészt én valahogy arra vagyok ráállva. Nagyon meleg ruháim vannak, -30 °C-ig gond nélkül elvagyok és soha nem is bírtam a meleget. Egyszerűen jobban szeretem télen a havat taposni, törni a jeget, mint nyáron megpusztulni a hőségben.

Másrészt: a csodás téli bakancsom és csizmám is beázik. Azt hiszem, így már nem kérdés, miért nem szeretem az olvadást... :-)

2017. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Számomra 18 fok legideálisabb, így ami ehhez közekebb áll( leszámítva körülményeket ugye).
2017. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább a mai, ha hidegben futok kinyiffan a térdem, ha nem futok meg olyan vagyok mint Tunyacsáp.
2017. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!