Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszenek azok a...

A fiúknak tetszenek azok a lányok akik nem mutogatják magukat, és inkább fiusabbak?

Figyelt kérdés

Vannak azok a lányok akiknek mindig kint van a melluk a hasuk, rövidnadrág, rövid szoknya, 5 tonna smink, magassarkú.


Na én ennek az ellentetje vagyok.

A mellem sosincs kint , még a rovidujjut is utálom mert látszik a karom, rövidnadrágot nem hordok se magassarkút se szoknyát. Inkább fiusabb vagyok.

De azt vettem észre hogy a fiúk jobban buknak azokra akik magamutogatók.

Ez miért van?


2017. febr. 6. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok, mint te, de nem kapok érezhetően kevesebb figyelmet a férfi nemtől, mint a 'magamutogatóbb' lányok
2017. febr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyen öltözködést, mérföldekkel jobb mint a kirívó/riban.cos öltözködés, mert nevezzük nevén - amit leírtál az az. Még csak rá sem nézek az ilyenekre az utcán, mert nem vágyom egy olyan tömegtermékre aki azt a látszatot kelti, hogy naponta más használja :D

Azért van, mert nem megfelelő kategóriájú fiúkat nézel, az ilyeneket hagyd a francba, felszínesek.

Van az a mondás: a külső megfog, a belső pedig megtart.

Ezeknél a lányoknál sejtheted, hogyha kívülről romlanak (kiteszik mindenkinek az árut) akkor belülről is romlani fognak. Avagy nem lesznek túl hosszú kapcsolataik :)

2017. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy egy lány csinosan öltözködik, még nem feététlenül lesz k#rva.

Mint ahogy az, hogy sportos vagy, nem jelenti azt, hogy ne lehetnél k#rva.

Ne általánosítsunk már.

Mindenki tetszik valakinek, te is megtalálod a párod. Persze ha mindenkinek tetszeni akarsz, akkor ne a sportos stílust erőltesd.

2017. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az öltözködésüktől lesznek jó vagy rossz emberek.
2017. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a visszafogottabb lányok is de az a tapasztalatom, hogy sokkal nehezebb felszedni az ilyeneket.
2017. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert ne tetszhetnenek? Egy olyan lany is lehet vonzo, csinos. Meg mindenkinek mas az izlese, ahogy a mondas is tartja: kinek a pap, kinek a papne. Ne aggodj, biztosan te is fogsz magadnak talalni valakit attol, hogy nem rakod mindened ki.
2017. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis nőiesség nem árt.
2017. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden fiúnak tetszenek ezek. Én pl kifejezetten az undorom a ribiktől, De kinek minek. Sokkal vonzóbb számomra egy visszafogottabb nő, érdekesebb is, és legalább nem az jut róla eszembe hogy hányszázan kúrták már meg.
2017. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
DE pl fested magad? Milyen a hajad?
2017. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menten feleségül veszlek. :D
2017. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!