Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van ebből az igazságtal...

Elegem van ebből az igazságtalan nincstelenségből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira de annyira elegem van. Más velem egykorú nyaralgat bulizgat és síelget a szüleik pénzén járhatnak nívós egyetemekre,mert eltartják a pcsájukat én meg majd megszakadok a munkába a szüleimnél se meleg víz se fűtés se semmi soha!!! Nekem semmi se jut csak az,hogy alja munkát végezzek úgy hogy mindig is jól tanultam és céljaim voltak,de most nem lehet mert nem tudom magam eltartani iskola mellett. Vagy kevés vagy bukok!! Utálom,hogy mindennap hallgatom a munkahelyemen mekkora csicska vagyok( mindenki más is, ilyen a legtöbb munka amit az érettségimmel végezhetek,tapasztalat). Mi a fenét csináljak? Most elégeltem meg,hogy küzdök és közbe körülöttem minden szétesik.Semmi boldogság nem jut az életembe,mert mindenhez kell az a roha-ék PÉNZZZ!!! 21/L
2017. febr. 7. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha tudnám hogy lehet gyorsan könnyedén gazdagodni, akkor én is gazdag lennék...:D

Bírd ki.

2017. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb szak államilag támogatott egyetemen. 15-éig még jelentkezhetsz, és szeptemberben már el is kezdhetsz azzal foglalkozni, ami érdekel. A legtöbb helyen szociális ösztöndíjat is kapsz, ha igazolod, hogy tényleg hátrányos helyzetű vagy.

Sokan élnek az egyetem mellett diákmunkából. Válassz valami normálisat, Tescot kerüld, ha egy mód van rá.

2017. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy orvosi vagy gyógyszerészeti szakot,ahova bejutottam hogy csináljam heti 30 óra munka mellett? Annyi a minimum amiből el tudom magam tartani. Most is dolgozok nem a levegőbe beszélek.
2017. febr. 7. 00:59
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Keress egy gazdag palit... Éljen a demokrácia és az egyenlőség! :D
2017. febr. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is érdekelnek a bulik sem,csak a hülye iskolát szeretném csinálni végre. Nem hiszem el komolyan.
2017. febr. 7. 01:03
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Diákhitel, koli. Tudom, hogy "fuj", meg "eladosodsz egy eletre" (nem), de emellett bevallalsz nehany hetvegi melot, es vigan elsz.

Nem a levegobe beszelek, en is ezt csinalom, es meg nagyon sokan a koliban. Egyebkent itt sincs futes :D A mi dontesunk, hogy irigykedunk, vagy lehetosegkent fogjuk fel, hogy jo eszunk van, es csinaljuk.

2017. febr. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
ha jól nézel ki és van gyomrod hozzá akkor azért lehet pénzt keresni,sokan így finanszírozzák az egyetemet."Semmi boldogság nem jut az életembe" ha reggelre megvakulnál és részlegesen lebénulnál akkor azért a jelenlegi állapotodat nagyra értékelnéd
2017. febr. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Én is szegény családból jövök.Örülök, hogy leérettségizhettem egyáltalán.Elég rossz körülmények között nőttem fel.

De a te korodban nem dolgoztam halálra magam, hanem utazgattam, világot láttam. Nekem egy forintomba nem került.Találtam egy férfit, aki felkarolt. Pedig nem voltam egy hű de jó nő.

Tartott egy pár évig,aztán született egy gyerekem és rájöttem, hogy a saját lábamon kell megélnem. Azóta az érettségimmel dolgozom, gyereket nevelek és elég jó a fizetésem is. Könnyű, üldögélős melóm van, nem csesztet senki, jó a légkör.Ha van egy kis eszed és nyelvtudásod, nem olyan nehéz normális munkát kapni.

2017. febr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne add fel! Ha igaz, amit írsz, végül jó diplomád lesz, amivel soha az életben nem leszel munkanélküli, sőt ki tudsz menni külföldre, és valóban jól fogsz keresni.

Én is úgy nőttem fel, hogy nem volt meleg víz, zuhanyozni mindig hidegben zuhanyoztam, tedd ezt te is! Hajmosáshoz melegíts vizet egy fazékban! Találd fel magad, sokan vannak ilyen helyzetben, sajnos ez nem ritka manapság.

Vegyél fel diákhitelt, vállalj diákmunkákat, szórólapozz, stb., és nyáron dolgozz többet, pl menj el a Balatonra egy hotelbe szobalánynak, ahol kapsz szállást és kaját is..

A legfontosabb, hogy ne hagyd, hogy bármi elvegye a kedved a tanulástól! Én is ezt tettem, hosszú távon nagyon megért.

2017. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

más veled egykorú éhenhal Afrikában, vagy haldoklik a rossz életkörűlménye miatt, de van olyan is aki milliárdos és aranyélete van. Ilyen az élet.

Van aki azért panaszkodik mert nem telik neki milliós cuccokra, van akinek ételre sem.

Én nagyon örülök neki, h nem Afrikába születtem, inkább vagyok itt szegény, mint ott.

2017. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!