Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek melyik volt élete...

Kinek melyik volt élete legjobb napja és mi történt vele aznap?

Figyelt kérdés

Nekem tavaly Szeptember 23 :)

Aznap szereztem meg a jogosítványomat :)

Kíváncsi vagyok a tiétekre is !!! :)

A válaszokat előre is köszi :)



2017. febr. 7. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A dátumra nem emlékszem. Egy augusztusi nap volt, meleg, csendes eső esett, szivárvány is ragyogott az égen, és az 5 éves kisfiammal az esőben nevetve táncoltunk.
2017. febr. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

A kis Pistikekérdi az anyukájától:

-Anyu, a menyasszonyok miért öltöznek fehér ruhába?

-Mert az a legboldogabb napjuk!

-És akkor a vőlegények miért vannak feketébe?

-???

2017. febr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább időintervallumot tudok megadni: Amikor még pici voltam és a szüleimmel éltünk egy kis vidám panellakásban. Akkor minden nap éreztem a törődésüket, szeretetüket és szabad voltam, kötelességek nélkül. Boldog gyerekkor!


Akkor romlott el minden amikor családi házba költöztünk az apai nagyszüleimmel. Nem figyeltek többet rám, az iskolában durván ki voltam közösítve, egyre inkább magamba fordultam. Szüleim hamarosan elváltak, először apám aztán anyám lépett le új életet kezdeni, amibe én nem fértem bele. A nagyszüleim nevelése meg teljes csőd. Na ez lett mára belőlem. Egy felelőtlen család csődje. :(


Bocsi de így teljes a sztori.

22 L

2017. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Talán az első ekizésem xd

Lehet lepontozni, de komolyan.

2017. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Eleg sok emlekezetes nap van az eletemben, amire szivesen emlekszem vissza, de a legszebb az az ikreim szuletesnapja :)
2017. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A dátum titok: egy ismerősömtől búcsúzkodtam, ami ugyan szomorú volt, de érződött, hogy ennek lesz folytatása. Lett is és jó volt :).
2017. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!