Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan terjesszem el, hogy...

Hogyan terjesszem el, hogy villanyszerelő vagyok?

Figyelt kérdés

3/4 éve végeztem a sulival, (tudom nagykepűseg, de igaz) a legjobb tanulokènt.

Van rendes munkahelyem, suli utàni egyből, 9 hónapja munkába áltam és már nagyon sok dolgot elsajatítottam. Egyszóval màr magabiztosan mennèk ki bárhova.

A gond az, hogy nem rég költöztünk erre a környékre, sulit itt kezdtem, de nem vagyok egy nagyszájú, bulizós ember, nem nagy az ismeretségi, nepszerusegi köröm.

Hírdétèseket nem adhatok fel, mert ezeket az apróbb munkákat feketén csinálnám vàllalkozói hiányában. (Ennek nem néztem csak úgy nagyjából utana)


2017. febr. 7. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Váltsd ki a vállalkozóit, és onnantól nyugodtan hirdetheted magad.
2017. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Eszedbe ne jusson kiváltani addig, amíg nincsen sok és biztos kuncsaftod!!
2017. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De pont ez az, hogy pár "új" haverom tudja hogy villanyszerelő vagyok és melózok (ès nagyon kúlturalt munkát vegzek), csak ők azt a trehány gyereket fogják hívni akivek minden pénteken bukiznak,akinek a szakmunkàs vizsgajàt is szó szerint én raktam össze, mert az oktató és megkért, meg tényleg nagyon buta a fiú, csak apuci intéz neki mindent. De ez nem is fontos

Voltam már pár helyen melózni, öreg néniknel. :)

Bár igaz értelmetlen a kérdés mert ti se.kivel nem fogtok osszebaratkozni helyettem. :D

2017. febr. 7. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Ha van főállásod és abból származó jövedelmed, akkor másodállásban nyugodtan lehetsz egyéni vállalkozó, ez nem járt jelentős kockázattal. A járulékokat a munkahelyed fizetni utánad, tehát mint egyéni vállalkozó nem leszel járulékfizetésre kötelezett, az adódat meg megcsinálja egy hétköznapi könyvelő havi párezerért, amir a fizetésedből és az egyéni munkáiból fedezni tudsz. Szerintem vágj bele bátran, ne fusizz vagy feketézz, nem éri meg fiatalon börtönbe kerülni.
2017. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!