Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hallottátok már az úgymond...

Hallottátok már az úgymond "Slenderman"-es 911-es telefonhívást? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Aki még nem látta, ajánlom hogy nézze meg YouTubeon mert nagyon mélyre benyúl a történet.

2017. febr. 7. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Tudnál linkelni? Mert én nem találom. ja, és csak egy megjegyzés. A slenderman nem létezik. Egyrészt nem lenne életképes abban az alakban. Másrészt a magassága miatt rendkívül gyenge és instabil lenne, ha mégis létezne. Harmadrészt, a slendermannál kevésbé ijesztő lényről nem hallottam még. Én a legkevésbé ijesztő kategóriába sorolom az arcnélküli öltönyös magas fickót. Nem is értem hogy lehet tőle félni.
2017. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem létezik, de a videó kicsit megrázó.

Itt a link: [link]

2017. febr. 8. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Negyedrészt az egész Slenderman figura egy photoshop versenyre készült, csak az internetnépe túlságosan felkarolta.
2017. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!