Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érezhetem magam szánalma...

Miért érezhetem magam szánalmasnak, és feleslegesnek ha iskolába vagyok, vagy épp ügyet intézek?

Figyelt kérdés

Már tényleg unom, hogy folyton azt érzem, hogy teher vagyok bárhol is vagyok. Ma suliba kellett felelni, végigment a naplón a tanár és én azt mondtam, hogy nem megyek ki, pedig kettesre simán tudtam volna, de azt éreztem, hogy ha elkezdek beszélni nevetséges leszek. Nem merek elmenni az önkormányzatba elintézni pár dolgot. Úgy érzem ilyenkor, hogy a másik ember szemszögéből nézek magamra ( csak képletesen) és folyton azt érzem, hogy miért van itt ez a dagadt gyere csak húzza az időm...


Viszont vezetés közben meg ki tudok bontakozni, ha szívózik velem valamelyik közlekedőtársam, nyugodtan szépen elmondom neki, hogy legközelebb okosan. Akkor nem érzem magam frusztráltnak.


Sajnos csajozni még nem próbáltam, egyszerűen félek tőlük és nincs is úgy beszédtémám velük, pedig heteroszexuális vagyok.


Meg a legdurvább, hogy attól félek, hogy gyökérnek bélyegeznek meg, holott eléggé cinikus vagyok ha beszélgetek, néha olyan 1 héten 1-szer kétszer szoktam.. néha érzem, hogy jó lenne beszélgetni valakivel..


19 éves fiú vagyok, és igen középiskolás ez azért van mert általános iskolában sikerült megbuknom. Tehát részben hülye is vagyok.


2017. febr. 8. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne a csajokkal foglalkozz, hanem magaddal: adj le pár kilót, hogy lásd, képes vagy jó dolgokra, meg azért is, hogy a sportolással boldogsághormonokat termelj magadnak, és így egyre jobb lehessen a viszonyod saját magaddal, meg azért is, hogy egészségesebb lehess hosszú távon.


Egyébként vezetés közben hogy mondod el a közlekedőtársaidnak, hogy legközelebb okosan? Gyakorlatilag magadban beszélsz a kocsiban? Ha igen, akkor szerintem ebből is az jön le, hogy a testképeddel nem vagy kibékülve, hiszen ez egy olyan helyzet, amikor nem látnak, mert az autóban ülsz - nem úgy, mint feleléskor meg ügyintézéskor, amikor láthatóan jelen kell lenned.


Sokkal többet beszélgess!!! Akár a neten is! De heti egy, az iszonyú kevés.


Próbáld túltenni magad azon, hogy általánosban megbuktál! Az már régen volt. (Részben mindenki hülye. ;-) )

2017. febr. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!