Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek szerint gáz, hogy a...

Egyesek szerint gáz, hogy a kedvenc színészem 50 éves, én meg 20 éves létemre rajongok érte. Szerintetek is gáz?

Figyelt kérdés
Szerintük 20 évesen 30-40 éves színészekért kellene odalennem..de mit csináljak,ha egyszer ő jön be? Jó színész,elhiszem neki minden alakítást,nincsenek botrányai..rendes tisztességes ember..nem értem,hogy miért kell megszabni a másiknak,hogy ezért meg ezért rajongjon,de a másikért mé nem... Vagy én gondolom ezt az egészet rosszul?

2017. febr. 11. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
100 éves színészért is rajonghatsz, mivel nincs köztetek semmi teljesen mindegy. És hát azért vannak jól kinéző ötvenes, sármos pasik.
2017. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kopjanak le, akik megjegyzéseket tesznek rád, vagy egy olyan személyre, akit szeretsz, tisztelsz, és felnézel rá. Ne törődj velük, nehogy már megszabják, hogy kiért legyél oda. Kik ők, hogy előírják neked?
2017. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy halott színészért rajongok. Na?
2017. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy halott feltalálóért. Űbereljétek!
2017. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az mind semmi... Kapaszkodjatok meg... (a gyengébb idegzetűen most ne figyeljenek ide...) Én rajongok némelyik underground germán zenéért!! Ezt kapjátok ki...


Pl Einstürzende Neubauten.


Na, azért csak akad 1-2 dolog, amiben tudnak valamit tartalmasat, értelmeset felmutatni önmaguktól.

2017. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

*elhiszem neki minden alakítását

*a másikért meg ne

(Bocsi a hibákért,autocorrectre van állítva a telefonom 😃)

Köszönöm szépen a válaszokat,teljesen igazatok van,Örülök,hogy még vannak ép eszű emberek!

2017. febr. 11. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Egy normális rajongó a kedvence munkáját nézi, nem pedig szerelmesen sóhajtozik.


A munka milyensége pedig nem függ az életkortól.

2017. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz szeretni egy tisztességes, tehetséges színészt ahelyett, hogy egoista tini csitriketmajmolnál, akik botrányokkal akarják felhívni magukra a figyelmet?

Elárulom, az én kedvenc énekesnőm Kylie Minogue, akit egy év választ el az 50-től. És akármilyen meglepő, az ABBA-t is imádom. Ők tényleg maradandó, örökzöld slágereket alkottak, amik soha nem lesznek "lejárt zenék".

2017. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!