Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az idézetről hogy "Death is no disgrace"/"a Halál nem Szégyen"?

Figyelt kérdés

ELSŐSORBAN szimplán azoknak az embereknek is kíváncsi vagyok a véleményére akik nem ismerik ezt az idézetet,de van véleményük,mi a meglátásuk.

MÁSODSORBAN azokra az embereknek a véleményére vagyok kíváncsi akik játszották az Infinite Warfare nevezetű játékot és az a név hogy Salen Kotch, mond valamit.

(szerintem méltatlanul le lett oltva az a játék.a CoD-ok az elmúlt időszakban tényleg rosszul teljesítettek,de szerintem ez hogy kialakítottak egy teljesen új érát az zseniális)


Köszönöm ,Mars Aeternum



2017. febr. 12. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan van az idézet, de elsősorban az öngyilkosság jutott eszembe valamiért. Aztán ahogy olvastam tovább olyan mint egy közhely amit egy játékkarakter mond az ellenségeinek.
2017. febr. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel én Harry Potter rajongó vagyok, rögtön egy HP-s vonatkozás jutott róla eszembe: Voldemort, aki le akarja győzni a halált.

Nem tudom honnan jön az idézet, de tetszik, mert igaz :D

2017. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!