Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedvenc filmes beszólásotok/du...

Kedvenc filmes beszólásotok/dumátok?

Figyelt kérdés
Lehet sorozatból is. :)
2017. febr. 13. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

"Az fekete bankkártya jobb mint az arany?"


"Viccelsz? Az arannyal Jonas Brothers jegyeket vehetsz, a feketéért mindhárman lesz..ják a f..odat"


Eastbound&down-ban volt, nagy szöveg :D

2017. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Most a Deadpoolból jutott eszembe először:

"Veled mennék, de... nem akarok."


Egyre gyakrabban sütöm ezt el én is, csak más szövegkörnyezetben :D

2017. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt a számom, talán elmehetnénk egyszer kávézni.

- Boldogan! Sőt, ehetnénk akár karamellás cukrot is.

- Hogy mit?

- Hát ugyanaz a jelentősége, mint a kávéivásnak.


Good Will Hunting c. film

2017. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Dokik sorozat egyik legszomorúbb, de legemberibb részében voltak ezek az idézetek:


"- Ő a szakorvosod, össze kell passzoljatok. Kell valaki, akire felnézhetsz, akire számíthatsz, Turk, kell valaki, aki mindig megvéd téged.

- Nem J.D, ez neked kell. Neked mindig ez kellett. De lehet, hogy 5 év munka után ez nem annyira jó dolog…."


"- …mármint te csak keresztbe teszel nekem unos-untalan. Habár te, te vagy az, aki felnyitja a szemem a ritka alkalmakkor, amikor tévedek. Szerintem egész jól kiegészítjük egymást. Perry: a kórháznak kellesz, nekem is. Mi a fenét csinálsz?"


"- Ennyi év eltelte után is úgy tekintek magára, mint valami szuperhősre, aki kiment, bármilyen bajban is legyek. Ez kellett nekem. De ez az én bajom, tudja, de megbirkózom vele. Azért jöttem, hogy elmondjam magának, milyen büszke vagyok magára. Nem azért, mert mindent megtett a betegekért, hanem mert 20 év orvoslás után is a szívére veszi, ha rosszul alakulnak a dolgok. De egyet elárulhatok: én is ilyen orvos szeretnék lenni.”

2017. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- Lekapcsolták egy ügynökünket Alaszkában!

- Kár érte...

- Kiváló ügynök volt.


Bűnvadászok :)

2017. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"Thi is the begining of the beautifull friendship." Macskajaj


"Örülünk, Vincent?" Ponyvaregény

2017. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:

"Te mocskos baribaszó!"


Illetve egyszer néztük a Dinotópia című filmet, amiben volt egy jelenet: az egyik szobában veszekedett a két srác. a másik szobában meghallotta az épp kávézó és olvasó dínó, majd fejcsóválva megszólalt: "Emlősök..."

Azóta használjuk amikor valakinél okosabbnak érezzük magunkat.

2017. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cuccolta már szét az ánuszod egy hájfej nagykabátban?:)
2017. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!