Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzések vannak bennetek...

Haku-sama kérdése:

Milyen érzések vannak bennetek akkor, amikor lepontozzátok a másikat?

Figyelt kérdés

Tehát amikor rányomtok a piros kézre, akkor azt idegesen teszitek, bosszút állva?


És esetleg örültök annak, amikor meglátjátok azt, hogy 0%-ra csökkent a válasz hasznossága? Vagy hogy van ez?


2017. febr. 13. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Én nem pontoztam le még senkit, nem tisztem az ítélkezés. A kérdés kiírójára hagyom. Viszont kegyetlenül jelentek minden olyan kérdést, ami pedofíliáról, meg animalszexről szól.
2017. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha én lepontozok egy fogyatékost, tudom hogy ő ezen idegeskedni fog hogy lepontozták, ez jó. Nem érzek nagyon semmit eziránt, csak úgy kapja be, de semmi egyéb.
2017. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Semmi ilyen érzelmek nincsenek jelen. Miután végigolvastam, hogy mit írt az adott válaszoló, és a választ egyértelműen haszontalannak gondolom, abban az esetben joggal jön a piros kéz. Hiszen erre van kitalálva.
2017. febr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Sajnálat.
2017. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Én azt érzem, hogy agyalok, kit szeretnék megenni reggelire (nyamnyam), és vagyok hogyan készítsek listát róluk... megvan!! Megnyomom a lefele mutató hüvelykujját, valahogy így csinált Juli Csau Caesar is, azt hiszem...


Amikor később visszanézek, a rendszer jelzi az adott hozzászólásoknál, hogy "ezt a választ nem tartod hasznosnak", és lám, máris tudom, hogy ő az egyik, akit be akarok kajcsizni reggelire. :P


Hát nem praktikus...? :)

2017. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
jó érzés majdnem olyan mint egy jó nedves recska
2017. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Nem bosszúból pontozok le valakit, hanem ha valami olyat válaszol egy kérdéshez, aminek vagy köze nincs hozzá, vagy okoskodik, közben meg csak pont a választ nem adja meg.

Mondjuk ritkán pontozok, de akkor az, ha valakit már egyenesen lepontozok, irtó nagy baromságnak kell lennie.


Engem inkább az idegesít, mikor pl valakinek a kérdéséhez írva próbálok segíteni és lepontoznak. :D De ez már egyéni probléma. :D

2017. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látom itt is ment rendesen a lepontozás, nem egy ember nullán van. :D
2017. febr. 13. 22:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos tesztelik magukat. Elolvassák a kérdésedet: Milyen érzés lepontozni mások válaszát? - Várjál, milyen is...? És már repül is a piros kéz.
2017. febr. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!