Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem? Vagy...

Szerintetek jól tettem? Vagy kellett volna kérnem pénzt vagy valamit?

Figyelt kérdés
egyik régi német könyvemet meghirdettem egy oldalon és írt is nekem egy nő, megkérdezte, hogy mennyibe kerül, én meg reflexből azt mondtam, hogy oda adom ingyen is...így utólag kicsit vegyesek az érzéseim

2017. febr. 16. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
már odaadtad? akkor mindegy. tanulj ebből az esetből.
2017. febr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

én is odaadtam volna ingyen másnak, ha nekem már nincs rá szükségem...de úgy tűnik téged bánt, hogy nem kértél érte pénzt...

nekem szerencsére nincsenek anyagi gondjaim és pár ezer forint annyira nem számít...


23F

2017. febr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
most mire mentél volna 500 forinttal? :D
2017. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen maximum egy ezrest ha fizetett volna érte, ha bánkódsz ennyi pénzért akkor vagy nagyon szegény vagy vagy frusztrált.
2017. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy ezres igenis sok pénz. nekem elég jó fizetésem van magyar viszonylatban, és ezért a pénzért mégis majdnem egy órát kell dolgoznom. itt mindenki olyan gazdag, hogy egy órabért csak úgy kidobtok az ablakon? miből gazdagodtatok meg? adjatok tippeket.
2017. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
5. Aki nem szereti a munkáját annak szenvedés az az 1 óra, nekem nem nagy szám.
2017. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!