Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Srácok, fiúk, férfiak! Milyen...

Srácok, fiúk, férfiak! Milyen a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

Főleg fizikai értelemben lenne fontos a véleményetek - hogy néz ki szerintetek a tökéletes nő?


A személyiségére csak nagy vonalakban vagyok kíváncsi: félénk és cuki, vagy árad belőle az önbizalom? Az őrző-védő vérebet vagy a ragadozó tigrist hozza ki belőletek? Csendes, titokzatos vagy rögtön olvastok egymás gondolatában?


Fontos lenne, köszönöm!


2017. febr. 16. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
legyenek nagy hatalmas mellei. hm beleharapnek.
2017. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Én csak a saját verziómat tudom leírni.

Hosszú haj, és szép arc. Kissebb mellek, szép mosoly, sportos alkat, esetleg enyhén kockás has és szép kerek fenék. Öltözködésében visszafogott de stílusos. Kb 170cm körül.

Inkább magabiztos, de nem erőltetetten. Ha alapvetően egy kicsit extrémebb, esetleg kicsit kattos az is pozitívum (mindig ilyen csajokra hajtok, talán ezért nem is túl hosszúak a kapcsolataim). Szeretem ha kicsit kiszámíthatatlan.

2017. febr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint Ana Ivanovic, volt teniszező:


[link]

2017. febr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pl.

bit.

ly/2kYsD2p

2017. febr. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Olyan,aki neked tetszik.

Egyesek szerint az a tökéletes,akivel el tudod képzelni,hogy gyereket nemzen neked.

2017. febr. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát nekem főleg belsőre van meg az ideálom: kedves, gondoskodó, olyan tipikus nagyon jó anya típus...


külsőre...nekem a teltebb alak tetszik, ha alkatról van szó, de ami külsőre még nagyon előnyös az az, hogy legyen mosolygós...

fenék párti vagyok szóval nincs ideális mellméret...


23F

2017. febr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sportos. (nem, nem a gyúrós hp-kra gondolok)
2017. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!