Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eurovíziós Dalfesztivál -...

Eurovíziós Dalfesztivál - Pápai Joci - Miért nem bírunk egy magyar, magyarul éneklő, és a dalában legalább 5-6 különböző akkordot felmutatni tudó előadót elküldeni Kijevbe?

Figyelt kérdés
Szerintem most több millió magyar fogja a fejét, hogy hogyan volt ez lehetséges.

2017. febr. 18. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Leander Killsnek kellett volna megnyerni.
2017. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
61%
Szerintem is szörnyű.... lálomálolláá sálomílálóó
2017. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Magyar, magyarul éneklő. Nálad ez a minimum elvárás? Hát elég gáz. Egyébként neked ki a magyar??
2017. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Micsoda? Ez a vinnyogás jutott tovább? Azt a rohadt...

Hát amikor meghallottuk, a kollégám kitépte a falból a rádió vezetékét.

2017. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem is csodálkozom hogy ez nyerte, mégis milyen kirekesztő, diszkriminatív dolog lenne Magyarországon egy magyar énekest, aki még csak nem is transzvesztita az euróvízióba küldeni.. Vicc ez az egész.
2017. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
Miért? Nem magyar? Nem magyarul énekel?
2017. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

Az Eurovision nem a zenéről szól, hanem hogy megmutassák a nemzetek, hogy mennyire tombol a liberalizmus az országukban. A zene csak körítés.

Ha jó zenét akarsz, jó énekeseket, akkor azt nem a TV-ben, rádióban fogod megtalálni.

2017. febr. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Trevor. ***** válasza:
22%

A helyzet az, hogy Pápai Joci produkciójánál még ByeAlex - Kedvesem című száma is jobb. Hiába nem ér sokat az sem, de legalább magyar.


Leander Killsnek kellett volna kijutnia, de ha egyszer a zsűri önző módon kizárja, akkor minek szavazzak? És még mondja is az a műsorvezető nő, hogy nagyon demokratikus így a döntő. Aha, az anyja faxát az...

2017. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Mondd meg drága, milyen nyelven énekel? Japánul? Oroszul?

Vagy te nem beszélni magyart?

2017. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Magyarul énekel. Az az "Jálom álom" pedig olyan mint a "Lálálá".

Vagy ha ismered a "Játsz" című zenét, ott meg "türürürü" meg "pölálálá" van.

Csak egy halandzsa, de szerintem dallamos és ezt a zenét többen dúdolnák a külföldiek mint például Gabi dalát, ami nekik egyhangú és unalmas vagy bonyolult. De egyébként Gabi zenéje is tetszik, bár jálomálomot előbb kezdem dúdolni :D Gabi hosszú szövegéből már nem tudnák idézni, pedig 2 perce néztem. A külföldieknek nem fog az agyuk és olyan zenét kell mutatni nekik ami nem túl bonyolult.


A származása pedig rásegít a jobb hely megszerzésére :)


(Ha netalán ha nyerne, akkor büszkességgel mondanád hogy "nyertünk!"?)

Egyébként magyar vagyok, mielőtt valaki megvádolna.

2017. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!