Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok kezdeményezni...

Lányok szoktatok kezdeményezni, vagy megvárjátok amíg a férfi kezdeményez? Kort is írjatok légyszíves.

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoktam. 20
2017. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a helyzettől függ.
2017. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megvárom. Ha nem kezdeményez, akkor vagy nem is akar tőlem semmit (tehát én is hiába akarnék tőle), vagy pedig nem eléggé férfi - és akkor meg mit akarjak tőle? :D
2017. febr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szoktam, de nem minden esetben tudatosan.

26

2017. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy kezdeményeztek? Észreveszi a pasi, ahogy jeleket küldtök, vagy kezdeményeztek?
2017. febr. 18. 22:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktam. Akkor is, ha csak barátságra utazok:D Volt olyan hogy konkrétan elmondtam hogy bele vagyok esve már egy ideje, de olyan is volt, hogy csak felvetettem, hogy írjon facebookon, vagy beszéltem valamiről amit nem ismert de érdekelte szóval felajánlottam hogy elküldöm és utána természetesen már folytatódik a beszélgetés. Nyomulni nem szoktam, meg flörtölgetni sem:D 19L
2017. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!