Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek túl a megalázáson?

Hogyan legyek túl a megalázáson?

Figyelt kérdés

Kb. féléves lezárt ügyből lett pletyka a városban. Minden ismerősöm kibeszélt.

Egy mert elémállni és meghallgatni.

Annyi röviden a történet, hogy volt 1 hónapos kapcsolatom, de nem működött és teljesen nyugodtan lezártuk a kapcsolatot.

Majd az exbnőm új pasija olyan pletykákat terjesztett el, hogy bántottam a barátnőmet.


Ezt egyszerűen nem tudom elhinni. Mindenki csodálkozott, én pláne.


Hetek óta nem birok emberek közé menni, tönkre tettek egy ilyen hazugság miatt.


Hogyan tudnék újra rendes életet élni??


23/f



2017. febr. 19. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz. A férjemről is ilyeneket terjesztett az exe amikor még csak randiztunk. Megpróbálták elérni, hogy hagyjam ott, mert elvileg bántotta a volt feleségét kb 9 évvel ezelőtt. Én meghallgattam, elmondta, mi is történt valójában. Nagyon jó ember, a légynek sem tudna ártani, hercegnőként bánik velem, viszont az ex ott próbál ártani neki, ahol tud. Ha nem lenne ott a két gyereke, már rég külföldre költöztünk volna, mert ezt elég nehéz kibírni. Folyton bíróságra járunk miatta, a gyerekeket ellenünk neveli (egyenlőre nem sikerült neki). Tönkre akarja tenni a férjemet.

Sajnos jól nem igazán lehet kijönni a dologból. Tartsd azokkal a kapcsolatot, akik kitartanak melletted, ha nagyon rossz a helyzet, költözz el. Egyenlőre még van remény, hogy végül már nem leszel érdekes nekik és más lesz a téma.

2017. febr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom mekkora városról lehet szó, gondolom egy kisebbről, de ezekben pont az a jó, hogy az emberek mindig csámcsognak valamin, ami rohadt idegesítő tud lenni, de szerencsére ez nem állandó, csak ideig-óráig fog tartani, amíg nem találnak mást, amin csámcsoghatnak. Utána már a kutya se fog foglalkozni ezzel. Te tudod, hogy mi az igazság és, ha valakit annyira érdekel, akkor megkérdezi tőled! Csak pletykálni mindig könnyebb.
2017. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!