Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és a szüleim...

16 éves vagyok és a szüleim nagyon pórázon tartanak. Szerintetek ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Talán okuk van rá? Vaúúú-vaúúú. :)
2017. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Nem is te tehetsz róla.
2017. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak féltenek.

Bár nekem az a véleményem,hogy nem jó ha egy nagyobb gyerek még mindig "rövidebb pórázon van". Féltenek,oké. De ha semmit nem engednek meg, előbb vagy utóbb azt érik el hogy a gyerek hazudni fog. Persze nem azt mondom hogy éjfélig kint maradhass..csak egy kis magánélet. Bár jobb lenne ha leírnád mit is jelent nálad az hogy rövid pórázon? Mi az amit nem engednek meg? Mi az amiről be kell számolnod?

2017. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
engem mindig leszart anyám, oda mehettem ahova akartam, mégis mindig hazudoztam neki. Nem a szigorú szülők nevelnek hazudozókat, hanem a nárcisztikus, érdektelenek.
2017. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs okuk rá. Jók a jegyeim.Segítek itthon, megcsinálom amit mondanak.

Azt érzem,hogy be vagyok zárva 4fal közé,és kezdek begolyózni attól,hogy a korombeliek mind buliznak,isznak,szórakoznak, élményeket gyűjtenek..én meg itthon ülök és várom,hogy történjen valami..azt látom,hogy elmegy elöttem az élet:( és azt érzem,hogy ez az időszak kifog hatni az egész életemre, ez határozza meg,hogy milyen ember leszek..:(

2017. febr. 19. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor a szüleid fejével van nagy gáz. Szerintem iratkozz át másik városba suliba, ahol koleszos lehetsz. Hidd el, sokkal jobb lesz. Valószínűleg, amilyen hü.lyeségeket ők elkövettek diákként, így akarják nálad megelőzni ezt. Kretén módszer a gyereknevelésre.
2017. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam koleszos..nem jött be:(
2017. febr. 19. 15:58
 8/8 anonim válasza:
16 évesen nem baj, ha még féltenek. Amíg otthon laksz, ezt bevállalod.
2017. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!