Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha barátnőm bátyja...

Mit tegyek ha barátnőm bátyja kötekedik velem megjegyzésekkel?

Figyelt kérdés
Már többször is volt ra példa hogy állandóan bele ugat mindenbe, és lekezelő megjegyzéseket tesz rám. Olyan folgokba is beleszól amihez semmi köze. Egyszer mikor már nagyon felba**ott mondtam neki hogy ha nem tetszik valami akkor intézzük el most Ketten. De nem csinalt semmit. Beparázott. Egyébként barátnőmnél lakik mert se pénze semmije, és kezd ugy tenni mintha ő fogadott volna be minket. Igazából soha nem keresem a társaságát, próbálok úgy tenni mintha ott se lenne. Sokszor barátnőmmel is eleg flegmán beszél. Mondtam neki tegnap ha nem állítja le, akkor nem érdekel a következménye de meg fogom verni. Ti mit tennétek? Vagy mi lenne a helyes cselekedet? Mar nagyon unom és idegesít..

2017. febr. 20. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha ilyen agresszív megoldásod van csak, akkor nem igazán maradnék veled a bara´tnöd helyében! Mi az, hogy "akkor nem érdekel a következménye de meg fogom verni"?!?!?!?


Ha a barátnödnek nincs kifogása az ellen, hogy ott lakik a testvére, akkor neked nem LEHET, mert a barátnödé a lakás nem a tiéd!!!!!


Mellesleg nem lehetnek nagyon zavaróak a megjegyzések, ha a barátnödet nem zavarják.


Szerintem nézz magadba és keresd meg, TÉGED miért zavar, amit a testvére mond - mert a hiva valószínüleg BENNED van?

2017. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is te hisztized ezt túl. Oltsd vissza aztán kész. Nem a verekedés a megoldás! Azzal semmi mást nem bizonyítanál mint hogy ostoba vagy.
2017. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja barátnőm hogy zavar. És még egyszer említem RENDSZERESEN csinálja. Amugy meg egész nap akkor oltogassuk egymást? Ez a javaslat?
2017. febr. 20. 10:56
 4/7 A kérdező kommentje:
1 es válaszoló, mivel testvérek valószínű azért nem zavarja.. Vagy lehetséges hogy fél tőle. De hallom amit hallok. Ez alapján irtam a kérdést. Ha az erőszak nem megoldás, és bennem van a hiba, akkor értelmezd ujra a kérdést. " mar egyszer szóltam neki hogy ha valami zavarja, akkor rendezzük le" " próbálok úgy tenni mintha ott se lenne" akkor bennem mi a hiba?
2017. febr. 20. 11:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha te valakihez hozzá se szólsz az meg a barátnőd jelenlétében kötekedik, beszól, vagy éppenséggel magába mormog valamit ami rólad szól, ne mond nekem.hogy elkezdened keresni a hibat magadba :D
2017. febr. 20. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

A hibát annyiban kell magadban keresni, hogy egyrész ennyire agresszívan reagálsz, másrészt meg valamiért idegesíted a barátnöd testvérét.


Ha nem reagálsz semmit, akkor idövel abbahagyja.


Emellett ha a barátnöd nem szól neki, akkor lehet, hogy ö is egyetért vele, csak nem akar neked szólni.


Mindettöl függetlenül a lakás nem a tied, ezért örülj, hogy ott lakhatsz

2017. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd el neki, hogy te nem hozzá jöttél, hanem a testvéréhez, és kérd meg, hogy ne zavarjon, ennyi.
2017. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!