Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem lenne melegvizetek...

Ha nem lenne melegvizetek lezuhanyoznatok hideg vizel ilyenkor vagy nem furodnetek sehogy se?

Figyelt kérdés
nyaron meg jo a hideg zuhi kellemes de most?? lehet vmi bajom??

2017. febr. 21. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lábosban melegítenék vizet,azt beönteném a kádba. Engednék hozzá egy kis hideg vizet. És máris van egy kellemes vizem,egy gyors mosakodáshoz
2017. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja.
2017. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én simán :D Pár éve osztálykiránduláson direkt felkeltem hamarabb reggel, hogy el tudjak menni zuhanyozni és mások ne folyassák ki előttem a meleg vizet...Igen ám, csak mint kiderült, éjszaka kikapcsolták a meleg vizet a szálláson, én meg 10 percig ott álltam és vártam, hogy felmelegedjen..Aztán mikor szembesültem vele, hogy akár fél napig is folyathatnám, akkor se lenne egy fokkal se melegebb, választanom kellett, hogy vagy koszosan megyek el, vagy lezuhanyzok a jéghideg vizzel. Az utóbbit választottam xD Ráadásul hiába volt nyár, olyan hideg volt azon a környéken, hogy este két takaróval aludtam és még úgyis majd' megfagytam. De nem lett semmi bajom ^^ Meg amúgy szerintem hamarabb leszel beteg, ha huzamosabb ideig egyáltalán nem tisztálkodsz, mintha hideg vizzel tennéd azt.

18l

2017. febr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Carragher_x ***** válasza:
Lezuhanyoznék. Az évszak meg teljesen mindegy, mert a lakásban igyekszem ugyanakkora hőfokot tartani, az meg tökmindegy, hogy a 0 fokban fűtöm, vagy a 30 fokban hűtöm a lakást 20 fokra.
2017. febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én biztos nem. Maximum, ha már érzem, hogy büdös vagyok.
2017. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Táborban volt ilyen. Zuhany alá beállós zuhanyzásról szó se lehet ilyenkor. Töltenék ki vizet és inkább szépen lassan testrészeket egyesével megmosnám, és rögtön megtörölném.
2017. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Két éve voltunk a haverokkal a Balatonon. Pont hideg esős idő volt, nem az a nyári meleg, amire készültünk. A kempingben, ahol aludtunk, nem volt melegvíz. Simán letusoltunk a hideg vízben. A második nap után már megszoktuk.
2017. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!