Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindent ki...

Miért van az, hogy mindent ki szeretnék próbálni, mégse merek semmit se?

Figyelt kérdés

Van bennem egy ilyen dolog, hogy annyi mindenre kíváncsi vagyok, mégis van egy olyan érzés is bennem, hogy kár belekezdeni, úgyis rossz lesz stb.


Az a helyzet, hogy önbizalmam valamilyen szinten eléggé megnőtt, eléggé megizmosodtam, mert edzek, sok könyvet olvastam, stb, így nem mondom, hogy okos lettem(mondjuk ez szerintem teljesen relatív:D), de van valami sütnivalóm, mégse merek belevágni dolgokba. Érzem, hogy sok mindenre képes lennék, mégse csinálok semmit. Félek akármibe belekezdeni. Meg igazándiból emberek közé menni is félek. Van ennek valamiféle ellenszere? Egyáltalán van ennek valami összefoglaló neve?


2017. febr. 22. 00:39
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
Nem mersz kockáztatni, sztem az a baj. HA írnál példákat, hogy mi az, amibe belevágnál, de félsz, akkor jobban értenénk a helyzetet, nem világos, hogy vállalkozásról van-e szó, vagy valamiféle kalandról, extrém sportról, vagy ismerkedésről.. írj kicsit többet!
2017. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, egy picit több infot írhatnál, hogy hogy érted ezt.

Gondolom az is jelentősen közrejátszik, hogy félsz emberek közé menni. Én se vagyok egy nagy társasági ember, úgyhogy ezt a részét át tudom érezni. Nem szeretek új emberekkel ismerkedni.

2017. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egyszerűen csak bátorság kell, illetve elszántság mert létezni akárki tud, sőt adott is, de élned kell ahhoz,hogy boldog lehess élni= tapasztalatokat gyűjteni, akár pozitív akár negatív értelemben mindegyik tanít valamit, ha meg egyszerűen csalódnál fog fel könnyedén a dolgot illetve pozitivan mert az éremnek két oldala van, vagy tetszik vagy nem de ahhoz hogy megtaláld mi tetszik látnod kell az érem másik oldalát is ami esetleg nem tetszik, szóval vágj bele légy bátor és pozitív félni lehet sőt kell is de úgy nem leszel boldog ha otthon ülve álmodozol az álmaidért azért tenni is kell aztán hopp bejön.
2017. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!