Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írják ki a 14 éves...

Miért írják ki a 14 éves kislányok Facebookra, hogy az ő életük milyen rossz és meg akarnak halni, miközben mindenük megvan? Én másfél hónapja vagyok kórházban, mégsem panaszkodik.

Figyelt kérdés
2017. febr. 22. 16:57
 1/9 A kérdező kommentje:
*panaszkodok
2017. febr. 22. 16:58
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert ez a menci, és nem tudják milyen is az, ha tényleg problémájuk van.
2017. febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert jelenleg ez a problémájuk,majd később meg majd más lesz.A lényeg,hogy nyaffoghassanak.
2017. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Mert ezt érzik? 15 évesen én is depisebb tini voltam. Felnőtt fejjel persze nevetségesnek tűnnek az akkori problémáim, de akkor ezt éreztem. Akkor még nem volt facebook, de ha lett volna lehet kiírtam volna. Nekem is ezer bajom van és van közte rák is, mégis megértem őket. Ne rájuk haragudj, amiért nekik más problémáik vannak, amik számora csekélységek. Nekik nem azok. Nyilván van köztük olyan, aki csak divatból csinálja, de van aki nem. Ha zavar ne olvasd el.
2017. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

És mégis honnan tudod, hogy mindenük megvan? Attól még, hogy nem kürtölik világgá, lehet, hogy súlyos problémáik vannak. Például a szüleik bántalmazzák őket otthon, vagy az osztálytársaik az iskolában, vagy valamilyen fizikai vagy mentális betegségük van, ami külső szemmel nem látszik, de mégis megkeseríti/megnehezíti az életüket.

Ha tényleg mindenük meglenne és nem lenne okuk panaszra, akkor nem akarnának meghalni! Senki nem gondol ilyesmire jó dolgában!

2017. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös, erre ne vegyél mérget... unokahúgom most azért fenyegetőzött öngyilkossággal, mert a szülei nem engedték 14 évesen hogy a pasijánál aludjon. Ezelőtt azért akart meghalni mert a minimálbéres szülei nem vettek neki iphone 7et első nyöszörgésre...aki meg akar halni az nem írja ki sehova, nem célozgat, hanem megteszi szép csendben...
2017. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az unokahúgod egy ri*anc*
2017. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó tudom, de a rokonait nem válogathatja meg az ember sajnos...
2017. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyet is értek meg nem is. Nekem van mentális betegségem (OCD), és tényleg papírom van róla. Van több olyan betegségem, hogy kórházba jártam miattuk, és tartósak. Lehet sok olyan bajod, ami nem látszik, de külsőre rólam is annyit tudhattál volna, hogy jómódú családban élek, saját tévém van meg mindenféle jó cuccom. De ugyanakkor az is igaz, hogy én nem raktam ki fb-ra sose, hogy rossz az élet. Sőt, én barátságokat kötöttem a kórházban, és őket is felvettem facebookon. És egyikük esetében sem láttam, hogy kiraktak volna bármit. Az egyik fiú egyszer kirakta, mikor végre levehette a lábáról azt a cuccot, amit korábban műtéttel hozzáerősítettek, ilyen fém akármit (kb. mint a Forrest Gumpban, csak ő nem tudta levenni), de az egy sikerélmény volt neki. De így egyébként igazán nagy bajokat sose szoktak kiírni az emberek fb-ra. Még a gyászolós ideiglenes fekete képeknél se írják oda, kit gyászolnak. Szóval gyanús, ha ki van írva. Akinek pl OCD-je van és titkolja, az félne, hoyg rákérdeznek. Arra is igaz, akit molesztálnak a szülei vagy stb., de azt hál istennek nem tudhatom.
2017. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!