Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kint az utcán mindenki...

Ha kint az utcán mindenki kabátban van én meg csak pulcsiban attól még nem nézhetnek hülyének?

Figyelt kérdés
Ma pl. nem éreztem hogy túlságosan vékonyan lennék felöltözve, először kabátban mentem ki de jól le is izzadtam, elég volt nekem a pulcsi. De senki mást nem láttam csak pulcsiban. Ezért még nem néz senki hülyének?
2017. febr. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Már miért néznének? Ha 30 fokban kabátban leszel, akkor tedd fel a kérdést.:D
2017. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Na itt vagyok én pont az ellentéted. :D Rajtam sapka, sál volt délután munkából hazafelé, mindenki más meg pulcsiban vagy kigombolt kabátban volt, jól meg is bámultak. Én éreztem magam furán, hogy téliesen vagyok felöltözve, de hajnalban amikor elindulok itthonról még hideg van. Délután meg már meleg, mégis automatikusan beöltözök tetőtől talpig... :D
2017. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:

Nem. Mindenki úgy öltözik, ahogy akar és ahogy számára célszerű.

Én reggel viszek sálat, délután a táskámba hozom haza a sálat.

2017. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!