Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történt Szolnokon a héten...

Mi történt Szolnokon a héten az Ausen áruház előtt egy ájult fiatal lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
honnan tudjuk?? milyen kerdes mar ez?? te ott voltal?
2017. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Magához tért.
2017. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ott voltál, miért nem mentél segíteni?!

A katasztrofaturistáskodás igencsak genyó dolog.

2017. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy házaspár utánuk ment, de ők is rémültek voltak, mert nem lehetett tudni, a férfiak kik voltak. Igazad van válaszoló, de én mint idős nő 4 erős fiatal férfival szemben nem mertem intézkedni. Reméltem, a biztonságiak látják a térfigyelőn és a házaspár elindult.
2017. febr. 24. 14:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Milyen kérdés, hát nem azt írja a gyakori tedd fel a kérdésedet bármi is az, itt felteheted amit amit soha nem mernél megkérdezni senkitől?
2017. febr. 24. 14:30
 6/14 anonim ***** válasza:
elvitte a lanyt 4 ferfi?? remenykedjunk benne hogy ismerosei voltak s nem idegenek.
2017. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem bírták elvinni, mert öntudatlan volt a lány, le is dobta a földre aki a vállán cipelte, utána eltűntek és másik 2 férfi vonszolta. Lehet, hogy rémeket látok, de azt feltételeztem, hogy emberrablók, valamit tehettek az üdítőjébe. Mivel láttam a mentőt és a rendőröket a kutyákkal, bízom benne a lány megmenekült. Itt írta az egyik válaszoló, hogy magához tért. Aggódtam érte nagyon, de nem mehettem a férfiak után. Több mint kétezer fiatal tűnt el az országban, sajnos nem ritka eset az ilyen dolog. Egy anya éppen tegnap síránkozott a 15 éves lánya eltűnése miatt, és kockázatot vállalnak a lányok, csábító ígéretek miatt.
2017. febr. 24. 16:40
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
AUSEN
2017. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hm csak a jo isten tudja mi tortenhetett szerencsetlenel, mai vilagban barmi megtortenhet, eleg ha kiteszed a labad a hazbol szinte mar eletveszelyben vagy, mocsok egy vilag ez.
2017. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Te ostoba ha odamész és elkezdesz nekik obégatni 10/10 nem viszik el a lányt, annyira egyik sem nagyfiu.
2017. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!