Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális az, ha valaki így...

Normális az, ha valaki így "belehabarodik" egy könyvbe amit éppen olvas?

Figyelt kérdés

Hogy gyakran gondol rá, sokat beszél róla és ajánlja másoknak hogy milyen jó, és internetről olvas róla véleményeket. Meg úgy teljesen beleéli magát az egész könyvbe.

Mert olvasok mostanában egy könyvet ami megtetszett és ez jellemző rám amit leírtam, nagyon megtetszett a történet. Pedig ezelőtt még egy könyvet se nagyon olvastam, nem szokásom, ezt is csak láttam filmben aztán gondoltam elolvasom a könyvet is, ami még jobban tetszik a belőle készült filmnél.


2017. febr. 24. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Én minden könyvről ami tetszik szoktam olvasni neten véleményeket, meg ajánlani is őket itt, a Könyvek kategóriában, szóval szerintem ez teljesen normális reakció, ha megtetszik egy könyv. Egyébként nekem is van egy könyv, ami kiemelkedően tetszik, és még álmodtam is róla :D Ez a Nem vagyok sorozatgyilkos.

Neked melyik az a könyv, ami ennyire tetszik? El akartam olvasni :D

2017. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*el akarom olvasni
2017. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen normális. Egyébként szabad tuni, melyik könyvrôl beszélünk?:)
2017. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az útvesztő könyv első kötete
2017. febr. 24. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Útvesztő? Az tényleg nagyon jó:D
2017. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen normális. Velem is szokott ilyen előfordulni, bár elég ritkán. Legutóbb Az Éhezők Viadalával volt/van ez. És egyébként tényleg, az Útvesztő nagyon jó könyv/film sorozat.
2017. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!