Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan fórum, honlap, ahol...

Olyan fórum, honlap, ahol depressziós, öngyilkos hajlamú emberek beszélgethetnek? Akár angolul is.

Figyelt kérdés
Ahol nem akarnak "segíteni", csak beszélgetni.

2017. febr. 26. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

és miről akarsz beszélgetni?


24F

2017. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát most konkrétan tippet szeretnék kérni, de egyébként mindenről, ami ezzel kapcsolatos.
2017. febr. 26. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Beszélgetni velem is beszélgethetsz, de se tippeket adni, se elkeseríteni nem foglak
2017. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Googlen szoktam néha keresgélni "depression/suicide chatroom"-okat, az első 5 találat meg szokott felelni, viszont ha 20 alatt vagy akkor számíts rá, hogy vagy lenéznek, vagy "tini problémát" várnak el tőled... Ha szerelmi gondok vannak akkor meg sem éri felmenni, találkoztam ott mozgásképtelen/kéz vagy láb nélküli emberekkel...vagy olyannal aki nem ehet semmit egész életében, csak ilyen undorító ízű trutyit...vagy rákos emberek akiknek hónapok vannak hátra...szóval érted, nem ugyanaz a szint.
2017. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nyugodtan írj privátban nekem többit ott megbeszéljük persze csak ha szeretnél :) /pánikbeteg vagyok azért mondom/ 20L
2017. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!