Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sikerült olyan munkát találnot...

Sikerült olyan munkát találnotok magatoknak, amiben örömet leltek, vagy legalább nem utáljátok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

igen :)


24F

2017. febr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
sajnos egyelőre még nem. így minden nap egy szenvedés. de nagyon rajta vagyok az ügyön
2017. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sok sikert hozzá :)
2017. febr. 26. 20:58
 4/11 anonim válasza:
Igen, de nem tudok megélni belőle ebben az országban.
2017. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

örömömet kb sosem fogom lelni az alkalmazotti létben, évi kb 20 nap szabival és nevetséges fizetéssel.


De most legalább olyat csinálok, amit nem utálok, csak unok.

2017. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sikerült. Második probálkozásra. Aztán egy idő után már nem volt elég, valami többet akartam. Ugyanaz a cég, de más munkakör. Most megint jó.
2017. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen. Atlagon feluli fizetes, 38 nap fizetett szabi, es korai nyugdijazas. Kicsit monoton, de laza, es fel napot tv-t nezek. Tulzas hogy szeretem, de joval tobb a nem utalom-nal.
2017. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én is a 4-es véleményén vagyok. 24 éves vagyok, ez még a második munkám, de mondhatni kiváló, jobb nem is lehetne, viszont mivel itthon élek, csak emiatt nem zavar az, hogy a pénz átlagos. egyedül nem tudnék megélni belőle.


én sokat gondolkozok mostanában azon, hogy az lett volna a helyes sorrend, ha mondjuk kiköltözök külföldre 2-3 évre, olyan szenvedősen, spórolósan összehozok annyi pénzt, hogy itthon el tudjam indítani a saját életem, mellette legyen tartalékom, és ha ez megvan, akkor keresem meg azt az állást, aminél nem feltétlenül az anyagiak számítanak.


ha viszont most úgy döntenék, szerencsét próbálok külföldön, ide már nem tudnék visszajönni, amit meg sajnálnék, mert nem tartom valószínű, hogy itt 10 éven belül olyan dolgok történnének, hogy mire visszajövök, itt csak olyan munkáltatók lesznek, akiknél öröm dolgozni.

2017. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, de sajanos nem fizet jól, nagyon neccesen lehet megélni belőle. Hosszútávon nem tudom, mi lesz, valószínűleg vagy kitalálok valamit, vagy szakmát váltok.
2017. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Gyűlölöm a munkámat. :(
2017. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!