Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem az ilyen...

Hogyan kezeljem az ilyen szituaciokat?

Figyelt kérdés

Az tortent hogy valamelyik nap egyedul varok a buszmegalloban es megjelent 3 roma kb 16-18 evesek lehettek...en tudtam hogy kik ok es tudtam hogy az tipikus bunko kotekedos fajta...szepen megprobaltam elmenni melletuk, de az egyik direkt kilepett elem es elkezdett hangosan bofogni a kepembe joforman...oke nem erdekelt kikerultem arreb altam...kozbe kiabaltak felem de nem hallottam a zenetol meg bamultak eleg erosen...aztan elindultak felem ekkor mar eleg rendesen beparaztam...elmentek elottem de direkt olyan kozel amennyire csak lehet..elmentek valahova, nagyon megnyugodtam...jott meg par normalis ember is buszmegalloba kozben...es ezek a m*cskok is visszajottek...es bealtak mogem, nem vagyok egy gyava ember de reg feltem annyira mint akkor..hatra nezni nem mertem surun igy csak talalgattam hogy mit csinalhatnak ott mogottem...kicsit mozogtam hogy erezzem hogyha a taskamat probaljak e kicipzarozni, csak ennyit tudtam tenni...olyan mely nyomot hagyott ez benne hogy utana remalmaim voltak...kerlek segitsetek hogy hogyan kell kezelni az efele szituaciokat

16 eves srac


2017. febr. 26. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszeruen lassak rajtad messzirol, hogy nem erdemes beled kotni. Amikor ilyen idos voltam engem is megtamadtak parszor.( de csak este) Te nem artottal nekik szoval tojd le oket. Kezdj el sportolni valamit, es akkor nem lesz erod az ilyenekre. Lehet hogy csak menozni akartak egymasnak, felejtsd el oket.
2017. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress egy skinhead bandát, és mond meg nekik, hogy lenne egy kis meló.
2017. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Én elég korán, 14 évesen kezdtem bokszot tanulni magánembernél, 16 voltam amikor már a konditermi edzést is javasolták idősebbek, hogy legyen rajtam tömeg is, és lesz egy jó felépítésem, innentől kezdve a korosztályomban tekintélyem lett, nem köcsögösködtek velem, mert magukban azt gondolták, Ők is így akarnak kinézni stb.

Mindenkinél nagyobb voltam akkoriban, mert sok gyereknél a cigi volt a menő, meg a pia. Én inkább költöttem kajára meg kondi bérletre. Nem jártam nagyon szórakozni, helyette pihentem.

Középsuliba kerülve viszont bekóstoltak az első hónapban, összeakart verni a wc-ben egy cigány gyerek, nem mondom hogy ratyi volt mert kiállt elém, és mivel Ő kezdte, én beleadtam mindent és lecsaptam amennyire csak tudtam, gazdagabb lettem egy igazgatóival, de hozzátettem csak magamat védtem, Ők azzal érveltek nem ez a helyes módja.. Leszartam mit mondanak, mert egy tanár aki jó közösségben nőtt fel, és nőként nem támadtak rá, mit tudja az olyan hogy mi a helyes.


Talán ezzel eljutott azokhoz is a hírem, akikkel egy emeleten voltak óráink az adott időben, és bár méregettek nem volt többé gond.


Aki pedig úgy érezte hogy energiája teljében van jöhetett velem kesztyűzni 2 tesi órán. Nekem a 2ből a második órát a tanár kiadta mondván tartsam a szintet, és engedjem szabadjára magam.


Nincs önbizalmad, hisz nem tudnál ellenük fellépni, ezért nem is tudsz kiállni magadért, helyette imádkozol hogy meg ne üssenek. Ilyenkor pedig egy-egy ütés is döntő lehet hogy leszálljanak rólad.

24F

2017. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En is sportolok rendszeresen, focizok kondizok es biciklizek is...es valamilyen szinten bokszolni is tudok...csak epp az volt a baj higy 3an voltak, es ezek allatok de szoszerint...es meg ha az egyiknek behuzok akkor addig a masik 2 nem fogja tetlenul nezni...
2017. febr. 26. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Na ez már alapból szar hozzáállás, ne is haragudj. 3-an vannak ha látod rajtuk hogy csak a szájuk jár, akkor már ütni is kell őket sorba, hidd el a harmadik magától el ment volna..

Ha edző társsal gyakorolsz akkor tudnál érvényesülni az utcán, de ha csak zsákolgatsz magadban az nem fog eredményre vezetni.

Előző voltam

2017. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De tudom roluk hogy nem csak a szajuk jar...ez a legalja banda, verekednek, keselnek...1-2 evet abba a suliba jartak ahova en es az egyik sracot peppe vertek...es mivel rajtunk kivul mas ember nem is volt a megalloban, ha ezek hasba boknek nem lett volna segitsegem se...nagyon kedvezotlenek voltak a feltetlek nekem...gondolkozom egy boxer beszerzesen, gondolom legalis es onvedelem celjabol hasznalhato
2017. febr. 26. 23:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Miskolcon nőttem fel, szemüveges fiú voltam egy erősen megáldott iskolában. Tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor semmilyen harcművészeti tudomány, vagy erős kiállás nem "ment" meg. Nálunk nem egy ilyen erős kiállású, magas srácot intéztek el falkában, a pillangókésről, bicskáról nem is beszélve. Ellenben a totális ignorálás az hat valamennyire.

Ne emésztődj ezen, gondolj arra, hogy milyen nyomorult életük lesz ezeknek.

Ja és ahogy eléred a kort költözz el a környékről is.


Bocs de ez " nőként nem támadtak rá" nettó baromság, nálunk a lányokat, tanárnőket még jobban kipécézték.

2017. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vantel ***** válasza:
Szar ügy. Képzeld fordítva a helyzetet te vagy a kötekedő és látsz egy passzív félő embert . mi kell hogy történjen,hogy ne szivasd a nyomikát?
2020. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!