Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire ügyeltek a rendre,...

Mennyire ügyeltek a rendre, rendezettségre, szimmetriára? Mennyire van rend körülöttetek munka, tanulás alatt? Fontosnak tartjátok?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 19:07
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem fogok hazudni, egy 6 hetes vizsgaidőszakban tanulás közben hajlamos vagyok szétdobálni a cuccaimat, főleg ha egyszerre több vizsgára készülök, van, hogy az egész padló tele van jegyzetekkel :D De alapvetően szeretem, ha rend van az íróasztalon, alapvetően jobban érzem magam, ha rend van, és kevésbé vagyok olyankor ideges, így jobban oda tudok figyelni a tanulásra. A szimmetria nem érdekel, csak a rend és a tisztaság inkább.

Munka közben megint. Laborban dolgozom, utálom, ha ott szanaszéjjel vannak az eszközök. Lassítja a munkát és idegesítő, ha mondjuk valaki nem a helyére rakja vissza azt az oldatot, amit épp használni akarok, és akkor azzal megy el fél óra, hogy azt keresem :D

2017. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!