Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj, ha nincs facebookom?...

Baj, ha nincs facebookom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenki természetesnek veszi, hogy fent vagy a közösségi oldalakon, de nekem semmilyen sincs. Se facebook, se messenger, se semmi! Ezek nélkül kicsit nehéz a kapcsolattartás, szívesen beszélgetnék többet mindenkivel! Nagyon szeretnék, de nem igazán engedik meg, hogy csináljak! 15/L-"A múlt századból!"

2017. febr. 27. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sincs, mégis tudom tartani a kapcsolatokat.
2017. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem igazán engedik meg, hogy csináljak"

Ha szeretnél, csinálj. Ha nem szeretnél, ne csinálj s old meg ahogy szeretnéd. :))

2017. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Serpent ***** válasza:
100%

Egy lány...a múlt századból...? Azt hiszem egyszerre tettünk időutazást XD. Térjünk a lényegre. Nézd, nekem sincs se Facebookom, se Twitterem, se messengerem, semmim. De én ezt így gondolom jónak. Én informatikai területen szereztem szakmát, és amikor jobban megértettem, hogyan képesek valakik a közösségi oldalakat ellenünk használni, nem vágytam arra, hogy nekem is legyen egy adatlapom a kék adatbázisban. Nézd meg a YouTube-on a facebook függőket vagy a facebookos buktatókat.

Nekem csak egy e-mail címem van, de azon csak az talál meg, aki keres is.

U.i. Nem tudnád megmondani hogyan jutok vissza 1930-ba. 😀

2017. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem csak viberem van, ott tudok beszelgetni par baratommal. Osztalycsoportba se vagyok benne, de ha van valami fontos dolog azt ugyis megtudom.

En amugy magam akarom igy, engednek, de en nem szeretnek csinalni. Fogalmam sincs miert, csak igy erzem jonak..

2018. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok 16/L
2018. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!