Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha hirtelen...

Mit tennél, ha hirtelen hajléktalanná válnál?

Figyelt kérdés
Hova mennél, mit csinálnál? Én kimenekülnék az erdőbe, mert alapjába véve is utálom az embereket.
2017. febr. 27. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Kapcsolatokat teremtenek. Minden tudasommal lelemenyesen probalkoznek (pld a Fedel Nelkulbe publikalni vagy az utcan zenelni, esetleg egy egesz "bandava" osszeallni, ugy erzelmileg is konnyebb), megprobalnek minden kapcsolatot es lehetoseget megragadni, hogy munkat kapjak...es nem belemenni az alkoholizmusba es nem feladni!
2017. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

LOL :)


Itt még egy erdőbe sem érdemes beszaladni olyan kis kulipintyó erdőcskék vannak ebben az országba, ott sündörög mindig mindenfelé valami b u z i. Mit tennék ? értelmét nem igen látnám az életemnek a továbbiakban.

2017. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Én is a természetben lelnék új otthonra. Lehetőleg délre költöznék, ahol a telektől nem kell szenvedni. Pálmafás szigetek meg hasonlók. Például az óceániai szigetvilágban az évi és napi hőmérséklet ingadozás minimális. Az ismert aranymezőkön meg aranyrögöt keresnék, ahogy csinálják is sokan. Magam tudok hozzá fémdetektort készíteni. Majd lehet hogy azt mondanám hogy hála isten, csak hogy megszabadultam a hülye globalizációtól és rezsifizetéstől és élnék boldogan például egy lakóautóban vagy akár egy erdő széli kis tanyasi házban. Voltam már önellátó, és még ha nehéznek is látszik, mégis van egy varázsa, ami a városi mókuskerék pörgető életmódból hiányzik.
2017. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Bérelnék egy lakást, csá, valahol fürdeni kell, enni inni, stb.


Lakásbérlés.

2017. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%
Összeszedném egy hátizsáknyi cummóm... és bejárnám európát...
2017. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%

Erdő, vmi hangár, stb. Egy paplan vagy hasonló.

víz, rizs = done.

2017. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Pár telefon után, kézenfekvő megoldásnak bulikban árulnék füvet, utána meg valahogy összekaparnám magam.
2017. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt amit most, tenném amit az aktuális helyzet megkövetel...
2017. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!