Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok, milyen érzések...

Fiatalok, milyen érzések vannak bennetek amikor megbámultok egy nagyon csúnya és furcsa kinézetű embert?

Figyelt kérdés
Pusztán a csúnyaság szokott kiváltani belőletek gyűlöletet, utálatot a másik iránt? Mert én ilyeneket tapasztalok néha másoktól
2017. febr. 27. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek érzéseim felé.
2017. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem szoktam megbámulni őket.
2017. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gyűlölöm. Sajnálom őket, és gondolkozok hogy egy nap vajon én is ilyen leszek-e. Közben reménykedek hogy nem.
2017. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Bányarém, ocsmány, szörnyszülött, szörny, nyomorék, fogyatékos, szerencse, hogy jóképű vagyok stb... ilyenek ugranak be így elsőre :D
2017. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek erzeseim felejuk nem is erzek se gyuloletet se utalatot

En sajnalom oket mer nem tehetnek rola hogy hogy neznek ki (kiveve ha nem apoljak magukat)

2017. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es, szerintem a legaljasabb dolog így megítélni valakit olyan tulajdonság miatt, amiről nem tehet. Sokszor én is megrökönyödöm, de nem nyomorékozok le magamban senkit.
2017. febr. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jaj, nekem pont most volt egy ilyen élményem. Láttam egy nőt, akinek nagyon durva, szokatlan vonásai voltak, szinte már férfinak tűnt, az első 10 percben gondolkoztam is, hogy vajon milyen nemű, és főleg az foglalkoztatott, azért bámultam, mert teljesen boldog volt, kiegyensúlyozottnak tűnt, és belőlem tiszteletet váltott ki, hogy magasról tesz arra, hogy ki mit gondol a kinézetéről, és elgondoltam, hogy vajon hányan bánthatták emiatt élete során, és szintén tiszteletre méltó, hogy ő ezt így elfogadta, és mindig boldoggá tesz, hogyha azt látom, hogy valaki igyekszik elhatárolódni ettől a külső alapján ítélkezős szemléletmódtól :)
2017. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya ember is ugyanolyan ember mint te vagy én nem tehet az ember róla örüljetek magatokban, hogy ti szuper jól néztek ki. Relatív kinek mi a szép vagy csúnya. Nem kell megbántani és még hangot is adni. Hol a tisztelet manapság? Bántott titeket valamivel? Szörnyen viselkednek a mai fiatalok.


Csúnya ember is lehet boldog nincs előírva sehol, hogy csak szomorú lehet.

2017. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szörnyen viselkednek a mai fiatalok."


Bezzeg az én időmben... :D

2017. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor se volt jobb, de most még annyira se.
2017. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!