Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mennek el fősuli/egyetem...

Miért mennek el fősuli/egyetem után olyan sokan Mo-ról?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pénz.
2017. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert nyugaton kb. 5-ször annyit fizet minden szakma.
2017. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Mert ez egy élhetetlen része a Földnek.
2017. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Én majd azért szeretnék, mert az én vágyálom országaim több minden tudnak nyújtani.
2017. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Én a magam nevében tudok nyilatkozni, engem ezek motiváltak, amikor kiköltöztem:

-Egészségügy katasztrofális állapota

-Oktatás katasztrofális állapota

-Anyagiak

-Élhetetlen lakókörnyezet

-Rossz közhangulat

2017. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem az a kérdésem, ha valaki elment, utána miért akar visszajönni?

Egy barátom szabályosan szenved, ahova költözött, pedig amilyen fotókat kirakott, mindenki áradozik utána.

Egy gond van csak: csak idős, vagy magukba zárkózott családok élnek a településükön.

2017. febr. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Mert azt hiszik a kerites is kolbaszbol van mashol es mindenki ingyen raghatja.

Aztan kimennek pultosnak meg szobalanynak, csicskanak, majd rajonnek hogy a kolbaszkeriteshez nem fernek oda mert a kinti szuletesuek szamara ok mindig csak kitelepult kulfoldi csicskasok maradnak, szoval visszajonnek es ugyanott tartanak mint mikor kimentek.


Keves az aki sztardokinak meg menedzsernek megy ki, boldog kint, aztan ha hazajon vesz ket hazat a kint keresett penzbol.


A kulfoldieknek a kitelepult magyar pultosok meg bebiszitterek mindig alacsonyabb rendu kvazi senkik lesznek.

2017. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szóval azt mondjátok, hogy itt Magyarországon nem lehet jól keresni és nem lehet boldog lenni?
2017. febr. 28. 10:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Legtobben kalandbol es anyagi okokbol mennek el. Amikor hetente olyan fizetest kapsz, hogy barmit megvehetsz vagy havonta annyit tudsz felretenni, hogy elmesz akar egy Hawai nyaralasra vagy autot veszel akkor megvaltozik a perspektivad es nem vagysz mar vissza. A csalad meg tud latogatni, akar fizetheted is nekik. Nem azert kezdesz el elni, hogy azon gondolkozz hogyan szerezz penzt egy lakasra hanem ha megvan a biztos anyagi helyzet folyamatosan, akkor azon tudsz elkezdeni gondolkozni, hogy hogyan indits sajat vallalkozast abban amit szeretsz, vagy hogyan segits masokon, akar csaladon akar a vilagban? Nyitottabb leszel, es foleg akkor ha nem csak kinn elsz hanem megismered a kulturat, a gondolkodast az tesz igazan meginkabb gazdagga.
2017. febr. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehetsz itthon is boldog, viszont sokkal tobb eszkozt megkapsz esetleg kulfoldon ahhoz, hogy a szemelyes szabadsagod valoban elvezni tudd. Nyilvan attol is fugg h merre mesz, mik a preferenciaid, pl Svedorszagot en elhagytam, a helyet ahova mindenki vagyik.

Ha erdekel a tema nezz ra a vlogomra, van ott minden ami ezzel kapcsolatos.


Udv,

Egy Kicsit Mindenhol

2017. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!