Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te miért/kiért élsz? Mi a...

Te miért/kiért élsz? Mi a célod az életben?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
A célom az hogy jó legyek , Hű társam oldalán , oly sok a harc s a küzdelem de győzelem vár ránk !
2017. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi Ash, bár más válaszra számítottam! :DD
2017. febr. 27. 21:50
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Franc se tudja, majd lesz valami.

16/F

2017. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg önmagamért, jövőben a családomért fogok élni.

Más nem igazán számít, ezért dolgozok majd, és mindent megteszek azért, hogy a megfelelő körülményeket kapják.

A célomon rengeteget gondolkodtam, nem tudom még megválaszolni.

Az biztos, hogyha nem jön össze, akkor remeteélet egy nagy erdőben amíg éhen nem halok. :P :D

2017. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Magamért élek, mivel csak magamra számíthatok. Úgy gondolom és tapasztalom, hogy a párkapcsolati és szakmai történések esetlegesek, tehát célt tűzni nem érdemes. Arra törekszem, hogy örömöt találjak a mindennapok apróságaiban, legyen az egy madár, amit énekelni látok, egy jópofa történet, amit hallok, egy kedves mondat, amit mondanak nekem, egy kép, amit készítek, egy új nadrág, amit vettem, egy utazás, ahol új élmények érnek. Ezzel elélhető egy élet. Nem mondom, hogy nem hiányzik nagyon egy társ, de ezt nem tűzöm célul, hiszen egy találkozást, összefutást nem lehet erőltetni.
2017. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Évekig magamért éltem, aztán depressziós lettem, és sokszor megfordult a fejemben az öngyilkosság. Aztán rám talált a párom, azóta csak érte élek. Célom, hogy a jövőben is mellette legyek, és kitartsak a végsőkig.
2017. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan szerencsés, hogy lenne bárki, akiért érdemes lenne élnem.
2017. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

azért élek, hogy beteljesítsem a céljaimat és, hogy boldog legyek!

sok célom van, nem részletezném őket...

van köztük családdal kapcsolatos, van köztük szakmával kapcsolatos...


24F

2017. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem rossz az időzítésem és semmit sem időben kezdtem el vagy csináltam,ezért úgy érzem,mintha az életem kicsúszott volna a kezeim közül

Én nem élek senkiért és nincsen célom sem(már)

2017. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A célom jelenleg célt találni aztán a célom az lesz hogy a célt amit találtam elfelejtsem és rájöjjek arra hogy a vágyak nélküli Buddhista élet a legszebb és legkifizetődőbb !
2017. febr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!