Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan élhetnék amerikaiasabb...

Hogyan élhetnék amerikaiasabb életet?

Figyelt kérdés
Látjuk a filmekben, hogy Amerikában mindenki boldog. Egészségesen táplálkoznak, élnek, buliznak, sétálgatnak. Néha kicsit tanulnak, beülnek egy kávéra, terveket szövögetnek, társaságosan élnek. Én otthon nem teljesen így élek, de szeretném felpezsdíteni az életemet. Jövőre gimibe megyek. De nem tudom, hogy hogy legyen hasonló az otthonom, életem, családom... Légy szíves segítsetek...:::)))!!!

#Amerika #szabadság #élet #boldogság #lazaság #szerénység #semmi kötöttség #egyszerűség.
2017. márc. 1. 18:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Minden filmben ilyen az èlet. Ott sincs mindenkinek olyan hű de jó élete.
2017. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
A filmekben nem a valóságot látod. Boldognak lenni pedig Magyarországon is lehetséges, pláne 14 évesen.
2017. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De akkor is!
2017. márc. 1. 19:02
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
"Látjuk a filmekben... " Rosszul kezdődik, de egyébként nem minden filmben ezt látod. Igen, nem mindegyik hollywoodi filmben. Egyébként miért kell mások rózsaszín cukormáza? Éld a saját életedet, és kész.
2017. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Vegyél egy büfékocsit és egy iszapos,sással benőtt gondozatlan tó mellé telepítsd lehetőleg valamelyik alighasznált mellékúton. :)))
2017. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Megérdemlitek...
2017. márc. 1. 19:04
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
5-ös, azt kihagytad, hogy vegyen Chevy Impalát is. :D
2017. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Jaj de unatkozik valaki.Egészséges táplálkozás?Jó vicc.
2017. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Amerikában mindenki boldog?

Akkor például a Charlie Shen miért kábítószeres? Meg miért iszik annyit?

Néha kicsit tanulnak? Azért, mert a hollywoodi filmekben nem vetítik le az egész tanórát, attól még ott is bent kell lenni 7-8 órát. Szóval gondold át mit jelent a boldogság, ezt nem rosszból mondom. 😊

2017. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Mindenki boldog? Filmekben? Jujj, hagyd el a TV-t egy kis időre szerintem.

Könnyebb melót találni, "magasabb" a fizetés, pontosabban máshogy osztódik be a pénz, kevesebbet kell költeni olyan dolgokra amitől az ember "menő" lehet, meg jobb lehet a napja arra délutánra. Kb. ennyiben kimerül a real amerikai élet.

2017. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!