Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még itt valaki, akinek...

Van még itt valaki, akinek semmi motivációja nincs? Beletörődtem, hogy sose lesz jobb életem.

Figyelt kérdés
Van állásom, unalmas és keveset keresek, de legalább biztos és egyszerű munka. Úgyse találok jobbat, de már nem is érdekel. Nem tudok olyan munkát elképzelni, ami érdekel és meg is tudom csinálni. A fizetés kevés, de szűkösen meg lehet élni belőle. Nincs idegeskedés, minden nap ugyanolyan, és legalább a szülővárosomban van. Innen nem akarok elmenni, mert akkor még életem se lenne a munka mellett (minden rokon, ismerős, barát itt lakik). Olyan mintha már feladtam volna. Érez még valaki így? Beletörődtél, hogy úgyse lesz jobb?
2017. márc. 3. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

3 szakmám van, elég jól keresek, bőven van mindenre, DE ettől még nincs motivációm :S

sem a munkában, sem az otthoni dolgaimban nincs...vagy ha van az is elég kevés, inkább rákényszerítem magam sokszor a munkára :S

én teszek érte, hogy jobb legyen, tervezem hogyan oldjam meg ezt a dolgot, mert anyagilag nincs gondom, de motivációt tekintve igenis van!


24F

2017. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha az akaratnak szikrája sincsen meg, akkor tényleg reménytelen vagy.
2017. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
kiadsam, te egy igazi lúzer vagy. Fogadd el, húzz el innen a búsba, túl régóta rontod itt a "levegőt", te recskagép!
2017. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

#3:

oks, lassan úgy is indulok haza, vége a melónak :P


24F

2017. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Képzelem milyen munkahely lehet, ahol full munkaidőben gyakorizik a dolgozó! Na többek között ezért is tart itt ez az ország!
2017. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

#5:

nem gyári munka és közben tudok haladni a munkával is :P

amíg a levelemre válaszolnak, vagy 3000 fájlban keresek addig simán van időm :P

vagy épp amíg tesztelnek, ebédszünet, generál a kód...

szóval attól még megy a háttérben a munka :P

persze van tök vakarászás is néha :D amikor laza a meló


24F

2017. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
És gondolom egy betanított majom is elvégezné. Na dugd szépen fel magadnak a banánt, és takarodj innen!
2017. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7:

Persze kellően betanított majom megtudja, hisz látom téged is kiképeztek arra, hogy gyakorin szájkaratézz :)

Am 3 szakmám van, lassan 10 éves tanulási fázis (3.5 év főállás), szóval elég sok idő lenne téged erre betanítani, költségesebb, mint engem megfizetni :P

2017. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

Ezt elfelejtetted odaírni a végére:

24/F


XD

2017. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Látod már erre sem motivál semmi :D

Am meg telóról vagyok azért :)

2017. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!