Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki szenved, ha szabadságon van?

Figyelt kérdés
és már alig várja, hogy újra mehessen dolgozni..
2017. márc. 3. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a munkahelyen szenvedek és alig várom hogy szabadságra mehessek.
2017. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én a kettő között. ha van valami célom, akkor várom a munkát, és a hétvégéket is ha tehetném, végigdolgoznám, mert egyébként ha úgy alakul, hogy kell menni, akkor arányában elég jól megfizetik.


viszont ha épp nincs semmilyen célom(példaként tavaly kitűztem, hogy autót akarok venni, azért dolgozok. megvettem, most igazából nincs más ötletem), akkor munka közben is azt érzem, hogy semmi értelme dolgozni, csak pazarlom az időmet.

2017. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
ne vedd ki a szabadsagot sztem, vard meg hogy nagyon sok napod legyen es nyaron vegyel ki egyszerre vagy 2 hetet es menj el nyaralni, vagy ha muszaj kivenni neha 1-1 napot akkor csinalj programot vasarolj vagy menj el barmerre a varosban akar egyedul is jobb mint otthon ulni.
2017. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
ja es meg valami, orulj neki hogy ilyen jo munkahelyed van hogy alig varod hogy mehessel dolgozni.
2017. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2hónapos szabadságom van minden félév után...
2017. márc. 3. 15:44
 6/13 anonim ***** válasza:
uristen milyen munka ez??
2017. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol???
2017. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hajón dolgozok
2017. márc. 3. 15:56
 9/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Megmondom őszintén, én olyan ember vagyok, aki még a hétvégéket is képes elb..szni.


Sajnos mindig lusta kocka voltam, ha vannak célok, mint a munkában akkor azzal pörgök egész nap. De ahogy hazaérek bedöglök a gép elé, ellustulok és eltelnek a napok.

2017. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20éve dolgozom rendesen vagyonőrként,itt 2-év ott 3- stb stb( mostani helyemen 7éve vagyok)...köztük ilyen helyek mint polgàrmesteri hivatal,nav,kórhàz,üzletláncok,plàzák,nívós rendezvények biztosítása stb stb...egy kezemen meg tudom számolni,hányszor voltam fizetett szabadságon...sajnos.És semmilyen formában nem kaptam meg.
2017. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!