Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon ezt értékelné egy...

Vajon ezt értékelné egy hajléktalan nő?

Figyelt kérdés

Lány vagyok én is és ma az jutott eszembe, hogy sok nőnek nem kívánnak boldpg nőnapot, de hajléktalan nőknek meg aztán végképp...

Mit szólna vajon egy ilyen személy, ha egy kis csomagba betennék szivecskés csokit, valamennyi pénzt (amennyi diákzsebből telik, sokat nem tudok) és beleírnám, hogy boldog nőnapot?

Vajon értékelné, jól esne neki, vagy bántónak/gunyorosnak érezné? (Jót szeretnék, nem megbántani)


2017. márc. 5. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ötletet valószínüleg jó néven venné, ha nem csokit, hanem valaki ehetöbb dolgot adsz, esetleg egy (kisebb értékü) vásárlási utalványt egy élelmiszerboltba vagy valami értelmes kaját.
2017. márc. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

sajnos sokan zakkantak közöttük, szóval csak óvatosan ezzel...de ha normális elme állapotában van, akkor valószínűleg örül majd neki :)


24F

2017. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kekeckedni akarok (bár annak fog tűnni), mert szép gesztus, de nem értem, a hajléktalanok segítésének mi köze a nőnaphoz. Sokkal több férfi hajléktalan van, mint nő, de te csak egy nőnek akarsz segíteni a nőnap miatt? Persze, ha mások a férfiaknak is segítesz, akkor nem szóltam. :)


Szerintem értékelné, de az egyesnek igaza van, valami laktatóbb étel még jobb lenne.

2017. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

5.: nem csak nőnapon és nem csak női hajléktalanoknak szoktam segíteni. Csak most ezt jutott eszembe.

Köszönöm a válaszokat :)

2017. márc. 5. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan értékelné, akár csokiról van szó akár más ételről.A csoki talán azért kifejezőbb, mert ahhoz biztosan ritkán jutnak hozzá, ezenkívül tudni fogja hogy ez nem csak egy szokványos kis segítő csomag...
2017. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!