Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közvetítővel kimenni külföldre...

Közvetítővel kimenni külföldre dolgozni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami végzettség nélkül is lehet csinálni , konyhai kisegítő, szobalány stb
2017. márc. 5. 21:41
 1/2 Meridian74 válasza:

Inkább szerezz előbb egy végzettséget. Villanyszerelő, burkoló, kőműves, targoncás, buszvezető (pl ez utóbbit az osztrákok, Bécsben nagyon keresik, és jól megfizetik - BKV rettenetesen szívni fog a következő fél évben!), akármi... de ennél is fontosabb: tudj beszélni az adott ország anyanyelvén. Jól. Aztán mehetsz akár közvetítő nélkül is, vagy azzal is, nem fognak tudni rabszolgának éhbérért eladni.


De ha a fentiek nélkül mész, és senki ismerősöd nincs ott, aki ismeri már a helyzetet, megszívod. De nagyon.

2017. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csimbile válasza:
Én csatlakozom az előttem szólóhoz előbb szerezz valami szakmát végzettséget , mert azoknak mindig jobb a fizetésük , mint egy sima mezei konyhai kisegítőnek. Tanulj angolul , mert azx angol világnyelv azt mindenhol értik és utána már a közvetítő felejtős , hiszen saját magad tudsz állást keresni és lebeszélni a portálokon. Annó én végigjártam ezt a közvetítős dolgot magyarhoz véletlenül se fordulj csak átbasznak , miután magam álltam neki az álláskeresésnek többre jutottam , mint a sok állás hitegető magyar portálokkal .
2017. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!