Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondanak a fiúk bántókat...

Miért mondanak a fiúk bántókat rolam?

Figyelt kérdés
Az osztályomban 3fiú letámadott azzal hogy ronda vagyok,a trágyát is szivesebben szagolná helyettem:(.Pedig modellkedem midenkimás szerint szépvagyok, a hajam gyönyörű,cuki vagyok mindenkivel,segítőkéssz de most az a 3om fiú nagyon lerombolta a magabiztosságomat:*(.pont a legrosszabkor mert nemsoká itt a verseny.

2017. márc. 6. 19:47
 1/10 anonim válasza:
Mert bunkók. Biztos tetszel nekik, de az ciki, inkább azon versengenek, melyik tud jobban utálni. Ne törődj velük, majd kinövik :-D
2017. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És te betűvel hogy írnád le azt, hogy 3?

Hár?

Vagy háromom?

-.-

Fuck the logic!

2017. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz a helyesírásod.
2017. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg tetszel nekik, es csak cukkolnak, fol akarjak magukra hivni a figyelmedet:)
2017. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

vannak csúnya modellek is....

ha mégis szép vagy attól még lehetsz büdös...

2017. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

1: ettől a háromomtól én is a falnak megyek.

2: nyugi. sok lány van aki büdös. nap mint nap találkozok én is olyanokkal, akik óránként fújják magukra a pacsulit. az én orromat az ilyen illatok 90-95 %-a irritálja. lehet, hogy csak finoman célozni akartak rá, hogy ne fújkáld magad ennyit.

2017. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés. :D

De ha igazi lenne, akkor mondanám, hogy vigyél szart zacsiban, és tedd oda, ahol ülnek. Persze zacsi nélkül. Szagolgassák. ;)

2017. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Talán mert igaz? Elég furi, hogy csak a jó tulajdonságaidat írtad le, nem vagy kicsit beképzelt? És ahogy írták, csúnya modellek is vannak, bár, gondolom Palvin Barbi szintű vagy te is, nem pedig a helyik magazinba fotóztak 2x. Ezt így nem tudjuk eldönteni.
2017. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mai tipikus modellek nem a szep lanyok, hanem az erdekesek (elallo fulek, kisfius test, stb). Es ez a hetkoznapokban eleg sokszor inkabb a csunya kategoria.
2017. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Talán azért mert igaz mert lehet hogy egy büdös mocskos sarki, kedves aranyos lányka. CSak azért irtam a szépeket hogy ne tilcsanaak le .
2017. márc. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!