Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a baj velem?

Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nos, sokszor ha megdicsérnek mindig azt hiszem, hogy hátsó szándék van a dicséret mögött, vagy csak gúnyolódik velem az illető. Senkiben sem tudok megbizni, nem is merek senkinek semmit mondani, mert félek, hogy átvernek. Párkapcsolatom sem volt még, mert mindig azt hiszem, hogy aki közeledik felém, csak ki fog használni, vagy épp csak hülyiteni akar. Nem is tudom elképzelni magam párkapcsolatban senkivel, mivel úgy érzem, hogy az nem nekem való, szerintem hamar elhagyna bárki. Volt, hogy megdicsért valaki de én flegmán válaszoltam vissza, mert azt hittem, hogy csak gúnyol. A testvéreim nincsenek itthon, külföldön vannak, de igazán egyik sem hiányzik, főleg a fiútestvérem, ha hazajön, alig várom, hogy menjen vissza. Tudom ez nem helyes és aggaszt a dolog, mivel régen nem voltam ilyen, teljesen az ellentéte voltam annak ami voltam. Ezeket a dolgokat rólam még a szüleim tudják és ők is már többször mondták, hogy nem értik, hogy mi történt velem, mert régen a tökéletes ellentéte voltam a mostani énemnek. Lehetséges, hogy valami baj van velem?

2017. márc. 6. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak önbizalom-hiányos vagy (mint megannyi más ember). Ez könnyen kezelhető, az internet tele van mindenféle módozattal.
2017. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled, a világgal van baj és ezt Te nagyon jól látod; észrevetted, mert jó ember vagy és fáj az igazságérzetednek az amit látsz magad körül. Igazad van, az emberek többsége teljesen olyan mint amilyennek leírtad, sajnos ilyenek az emberek és lassacskán szinte mindenki ilyenné válik. Önzőek, nárcisztikusak, akarnokok, hatalmaskodók, agresszívek.
2017. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vannak emberek akikben meg lehet bízni, de nehéz megtalálni őket, mert ritkák. Megpróbálhatsz okosabb lenni az embereknél, és megjátszani magadat. Ha becsapnak, akkor visszavághatsz azzal hogy te végig félrevezetted őket, és akit "kigúnyoltak" az egy karakter akit te előadtál. Mindig legyél kész arra, hogy az illető becsaphat, és csak láthatatlan bizalmad van benne. Nem veszted el a bizalmadat, ha nincs is bizalmad benne, miközben az ellenkezőjét érezteted az illetővel. Idő után, ha rájössz, hogy normális a másik, akkor lassan abbahagyhatod szinészkedést és nyugodtan baráti viszonyba kezdhettek. Minden megfog javulni, hogyha lesz kibe kapaszkodj, és akkor már az sem számít, hogy a többiek mit gondolnak rólad, mert ha be is csapnak még 6-an, akkor ott hagyhatod őket, mert nem számítanak, amíg tudod, hogy a bizalmad biztonságban van abban az 1-ben
2017. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem bízol az emberekben,ami manapság teljesen érthető. De valószínűleg leginkább önbizalom hiányban szenvedsz. Tényleg érdemes utána olvasgatni a neten. Segítsegedre lehetnek a hasonló témakörű könyvek,valamint a napi szintű relaxáció. Ez szintén nagyon pozitív dolgokat és belső békét tud előidézni valamint a legfontosabbat,hogy fogadd el önmagad!
2017. ápr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!