Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz 36 órán ketesztül nem...

Gáz 36 órán ketesztül nem fürdeni?

Figyelt kérdés

Pénteken megyek "ottalvós" versenyre, és szombaton este fele érek haza. Nem szeretek ilyen helyeken fürdeni, ezért úgy gondoltam, hogy reggel lefürdök, és utána szombat este. Persze közben használnék parfümöt/dezodort.

F


2017. márc. 6. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy 48 óráig nem fürödtem, de nem éreztem gáznak. Néha belefér.
2017. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Haha, volt olyan hogy egy hétig nem fürödtem sőt, ugyanabban a ruhában voltam és semmi bajom nem lett. Kezet és arcot azért mostam minden este és napközben többször is kezet mostam (pl. evés előtt vagy vécézés után stb.).
2017. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha lesz több ember is lehet, hogy furán néznek majd rád, mert nem fürdesz. Ha mégis szeretnél, azért vigyél magaddal egy flip-flop papucsot, abba lépj be a zuhanyzóba, én is így szoktam.

Amúgy nem gáz, ha nem csinál belőle rendszert valaki, velem is volt már, hogy buli után kicsit (vagy nagyon :D) spiccesen fürdés nélkül vágódtam be az ágyba. Semmi baj, felébredés után zuhany, aztán kész.

Ilyenkor meg ráadásul nincs is olyan meleg, hogy nagyon megizzadj.

2017. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nedves törlőkendő ilyenkor nagyon hasznos dolog... fel frissít, és tisztít is...
2017. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen "verseny". Ha rendesen megizzadsz a verseny alatt, lehet érdemes lenne mégis lezuhanyozni. :D


https://www.youtube.com/watch?v=KT_UjWZk2Kc :D

2017. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem is azért legalább egy arcmosás kellene, de egyébként nem gáz. én az elmúlt 3 évben elég sokszor volt, hogy koncertekre jártam országszerte, ilyenkor sokszor volt az, hogy reggel fürödtem, szépen lassan felültem buszra/vonatra, este koncert, majd vártam reggelig első buszra/vonatra, hazaértem 10-12óra felé, és utána fürödtem.
2017. márc. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban egy hètig nem fürödtem. Az nem 36 óra hanem 168.

Szóval nem vészes.

2017. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi magyarok vagyunk ilyenek, hogy minden nap fürdünk, de hogy biztos példát mondjak, a németek nem fürdenek minden nap, és gondolom más országban is ez megy.

Pár éve volt egy diákcsere program, vagy valami olyasmi, német diákok voltak egy-egy embernél egy hétig, mindenki azt mondta, hogy a német gyerek a hét során max 3-4 alkalommal fürdött.

2017. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideje csak háromszor zuhanyzok egy héten, mert nincs meleg víz.
2017. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De attól, hogy nem zuhanyzok farkamat hónaljamat stb megmosom :)
2017. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!