Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti ha nyernétek egy kaparós...

Ti ha nyernétek egy kaparós sorsjegyen, vagy lottón haverotokkal/ barátotokkal, akkor el osztanátok a nyereményt?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy ti hogy gondoljátok, mert haverral kaparós sors jegyeztünk felesbe fizetve és ki jelentette, hogy ha nyerünk 50 ezret, akkor ad 10 ezret és a többi az övé.

"Szerencsére" nem nyertünk, de ha nyertünk is volna, tényleg a 50-50% lett volna az igazságos.

Igen tudom nyeremény játékozni nem szabad, maximum egyedül, mert ha jól jövünk ki a végén, abból csúnya veszekedés is lehet.


2017. márc. 7. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felesbe fizetitek, felezni kell a nyeremenyt is. Ez igy igazsagos. Jatsz egyedul, vagy sehogy.
2017. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis mi jogon jelentette ki, hogy a nyeremény 80 %-a az övé, ha 50 %-át fizette csak a tétnek? De ezt előre tisztázni kellett volna már, bár egyértelmű a helyzet. Mindenesetre én soha nem játszanék senkivel sem, csak egyedül. Engem érdekelnek a szerencsejátékok, ha van kedved, írj privátban.
2017. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

miért lett volna övé a nagyobb része?


én nem szerencsejátékozok, de ha csinálnám, akkor igazságosan osztanám el! vagy talán testvériesen...


24F

2017. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha felesben fizettétek, akkor miért járt volna neki nagyobb összeg? Egyáltalán nem logikus.

Én csak egyedül szoktam ilyeneket venni :) Így nincs gond.

2017. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt csak az 50-50% lett volna az igazságos. Szép kis haver, mondhatom..
2017. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Micsoda barát :D

Ha felesben fizettétek, felesben kell osztozkodni. Ez szerintem egyértelmű.

Anno mi 2x nyertünk haverral és eszünkbe sem jutott, hogy ne felesben osszuk el a pénzt. Nem volt nagy összeg, de na. Illetve középsulis koromban egyik haverommal találtunk pénzt az utcán, jégkrémet vettünk belőle és azt feleztük meg. :D

2017. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Középsuliba rendszeresen kaparósorsjegyzetünk (kávészünet, black jack) mindig feleztünk...mert közösen vettük. Az más dolog hogy volt hogy erre ment el a napi kajapénzünk, és volt hogy 200-ból lett 10 ezrünk.
2017. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!