Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen csajról? Lent

Figyelt kérdés
divatos, menő holmikba jár, sok drága ruhája van, látszik hogy lóvès, van egy nála 14 èvvel idősebb pasija, a csaj huszonèves, ès nem nagyon barátkozik , ismerkedik, vagy beszèl senkivel.van egy egy ember aki a barátja de nem nèz rá az emberekre, nem mosolyog rájuk hanem a föld felett jár ès átnèz az embereken.
2017. márc. 9. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem ismerem, úgy hogy semmi.
2017. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Meglepődtél?

2017. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alain Delon ***** válasza:
100%
Ő baja.
2017. márc. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézzen is át rajtam, utálom, ha bizalmaskodnak velem idegenek.
2017. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy egy alapból rendes lány, aki védekezésképpen bizonyos rossz tulajdonságokat átvett a környezetéből, de teljesen nem akar olyan lenni. Én meg tudom állapítani, hogy ki nagyképű, és attól, hogy valaki nem köszön, vagy hogy nincs sok barátja, még nem nagyképű. De ennél többet nem tudok mondani, nem ismerem a lányt.
2017. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyesmi vagyok csak nem vagyok loves.

Engem irrital pl h megneznek v bamulnak nekem pl ez az egy az oka h nem nezek en se senkire.

2017. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigykedés szagát érzem, amiért annak a csajnak jobb sora van.
2017. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!