Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi magyarok szerintetek...

Mi magyarok szerintetek elvont gondolkodású, fura, különc nép vagyunk?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért ugrott be a kérdés mivel jócskán különbözünk a többi európai néptől mind viselkedésben mind gondolkodásban.
2017. márc. 9. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Kívülről nézve talán, de nekem pl a britek sokkal furábbak. Szerinted miben különbözünk annyira a többi európaitól?
2017. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 Szerintem olyan mély gondolkodásúak vagyunk, elég bonyolult és komplex karakterek. Nehezen érthet meg egy kívülálló, mivel az életben nem pusztán annyi igényünk van, hogy meló, család meg ház. Hanem mélyebb dolgok is érdekelnek, filozofikus beállítottságúak vagyunk inkább, sokat elemezgetünk. Ez lehet rossz is meg jó is. Például sokat rágódunk a múlton, gyakran mást hibáztatunk saját tehetetlenségünk miatt és hasonlóak. Azt vettem észre, hogy egyszerűbbek, könnyebben érthetők más nemzetek tagjai.
2017. márc. 9. 16:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ez ennél összetettebb. Vannak ilyenek és olyanok is. Abban viszont egyetértek, hogy eléggé önsorsrontó nép vagyunk, és ezt a szülőktől, nagyszülőktől átvett mintával magyarázom.
2017. márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!