Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy 2,5 év...

Hogy lehet az, hogy 2,5 év alatt csak most alakult ki ez?

Figyelt kérdés
Szóval 2,5 éve "ismerek" valakit látásból. Már a legelső találkozáskor megállapítottam, hogy cuki, helyes stb. De csak idén kezdtem el jobban felfigyelni rá. Hogy lehet az hogy ez idáig nem, csak most alakult ki ez az érzés?

2017. márc. 11. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is szokott ilyen lenni, hogy jól néz ki a csaj minden, s egy idő után rákattanok. Szerintem teljesen normális dolog, gondolom eddig nem is igazán gondolkoztál róla, csak egyszer mikor megláttad éppen olyan hangulatban voltál, hogy kicsit hosszasabban is a fejedben ragadt :).
2017. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, akár, h másnak is tetszeni kezdett és így felhívta rá a figyelmed, akár tett valamilyen gesztust, ami miatt szimpibb lett... Mi is kb 2 éve ismertük egymást a férjemmel nagyjából, mire elkezdett megmozdulni bennünk valami. :)
2017. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! 😉
2017. márc. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!