Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok verekednétek fiú...

Lányok verekednétek fiú miatt? 😂

Figyelt kérdés

Én nem 😀😂

Most abban a helyzetben vagyok, hogy olyan fiúval keveredtem össze akinek élettársa és gyereke van.

Csak csók volt.

A nővel ha találkoznék tuti nekem jönne 😂😂😂

De szerintem szánalmas dolog fiú miatt verekedni meg úgy egyáltalán...

Tudom hibáztam, de nekem a parom hogy engem verjen meg.

Az ő kapcsolatuk nekem ahhoz semmi közöm hogy a fiú hozzám jött, és megcsalta. Nem tehetek róla. Én szingli vagyok nem tartozom senkinek se magyarázzattal.

Ha én lennék ilyen helyzetben hogy megcsalna egy férfi, nem a lányt mennek megverni, mivel neki semmi köze hozzám.


Ti hogy látjátok az ilyen helyzetek?


Hozzáteszem, nekem ez a férfi volt az első, vagyis vele csókolóztam először.


2017. márc. 13. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ebben mi a vicces? Elég gyerekes vagy. Felvágsz, de mire? Kérdésedet jelentettem.
2017. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavarodott vagyok..

Úgy írsz, mint egy 13 éves lány, és ez volt az első csókod is.

Viszont akivel csókolóztál, annak már komoly élettársa van, és gyereke is.

Most hogy is van ez, hány évesek vagytok?

A fiú a hibás szerintem, ha szereti a párját valaki akkor nem csókolózik mással, és nem enged a csábításnak.

2017. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez neked felvágás?

Csupan érdekel ki hogy látja ezt a dolgot. Nyugodtan jelentsd. Azért van ez az oldal hogy kérdezzünk. Ha nem tetszik nem jelenteni kéne hanem odébb állni.

2017. márc. 13. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Téves feltételezésekben vagy. :D

Nem verekedés lenne, hanem verés. Téged vernének meg, és nagy eséllyel csak tűrnéd, hogy a hajadnál fogva húznának végig az utcán.


Alapból megvan az, hogy nem kezdünk olyannal, akinek már van valakije, mert ha mégis, akkor vállalni kell a felelősséget, és nem jól hangzó, bölcseletek mögé bújni.

Ahogy látom eléggé megijedtél, és csak játszod a nagymenőt, hogy mégse rajtad röhögjön már mindenki, hogy mekkora lúzer vagy.


Gyerek vagy... úgy látom a helyzetet. Megérdemelnéd a verést, legalább tanulnál belőle!!!

2017. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy ordas nagy céda vagy, az az igazság.
2017. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Valószínűleg tizenéves, és akkor nem nőnek, hanem a szüleidnek kéne elverniük.

Ha jön egy párkapcsoaltos srác, nyugodtan mondhatsz nemet, indokolva, hogy neked vannak elveid.

De úgy látszik nincsenek.

2017. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a verekedesnek en se latom ertelmet, most ha nekem lenne csajom es az megcsalna es mondjuk erosebb lennek a pasinal akivel megcsalt en akkor se vernem meg, mert a csajom is hibas lenne hisz nem eroszakolta meg, leszarnam es ennyi, ha valaki nekem jonne az mar mas onvedelembol mar verekszek.
2017. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetek róla. " Valóban nem. De arról,hogy r1b@nc vagy igen..😁😁😁
2017. márc. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megverném, ha így állna hozzá mint te. Ha nem tud róla s beleesett a csapdába, nyilván más, sajnálom őt is hogy felültették, akkor nem tehet róla,és nagyon szomorú a dolog. De ha tud is, és még bűnbánat is nuku, még esetleg a képembe is röhög, akkor sz.rrá verném, úgy nekimennék hogy nem marad belőle semmi.
2017. márc. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vernelek meg mert egy NŐ nem viselkedik így.Viszont megmutatnam hogy kivel szórakozz ha a pasim közelébe jönnél megegyszer
2017. márc. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!