Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kūzdjūnk vagy ne...

Kūzdjūnk vagy ne kūzdjūnk az "örökkévalóságig"?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek valakit megmondtam neki de visszautasitott mert kapcsolata van és megharagudott.Ő az egyetlen nagy szerelmem,mindennap róla álmodok.Mi lenne jobb ha ugy tennék mintha belenyugodtam volna vagy kérleljem.Egyik se jó mi?Azt mondta nem szeret de érzem hogy igen de lehet hogycsak beképzelem.Ha 40 év mulva probálkoznék akkor szerintetek már összejönne velem.Nagyon aggódok kérlek őszintén beszéljetek mit tegyek szenvedjek csendben?
2017. márc. 14. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az esetben ell kell fogadnod a másik döntését. Tartsd tiszteletben, ha szereted, tiszteletben fogod tartani a döntését. :) Épp ezzel mutatod meg, hogy szereted.


Lassan el fogod felejteni, és minden rendbe jön... Az ilyen az elején nagyon tud fájni, de később semmit nem fogsz érezni. :)

2017. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem akarlak elfeledni téged az minden vágyam hogy veled legyek és tisztelhesselek mert nagyon hiányzol.Te kedves voltál velem,sose bántottál vagy szóltál rám,imádlak veled akarok lenni egyfolytában.(20L)Hűséges leszek hozzád örökre és azt teszem amit te mondasz nekem álmaimban mellettem vagy szeretlek nagyon.Tudom hogy te irtad ezt érzem és gondold át velem.
2017. márc. 15. 07:13
 3/3 A kérdező kommentje:
én a rabszolgád akarok lenni és téged kielégiteni testileg is kiszolgálnálak téged mindenhogy
2017. márc. 15. 07:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!