Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jól van ez így...

Szerintetek jól van ez így vagy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Hali egyik nálam egy pár korosztállyal pontosabban 12 évvel idősebb emberrel jól összeismerkedtünk egy másik korombeli haverral?Ez abból kfolyólag történt meg hogy mind 3an rockerek vagyunk..Na most ő mesélte hogy mi volt régebben hogy azon a helyen ahova mi szórakozni járunk annó mennyit bunyózott meg stb helyeken. Illetve hogy elég sokszor keveredtek sulin kívűl is ilyen helyzetbe. És nekem valahogy ez az "életmód" megtetszett abból kifolyólag meg végképp hogy egy utcányi "új" magyar hogy meg nyomorította egy részben a gyerekkorom illetve most sem sokkal könnyebb velük.Na most a kérdésem arra irányulna hogy ti vállalnátok ezt az "életmódot" ha fúrna a kíváncsiság?

A fő kérdésem az lenne hogy ha ezt folytatnám annak később az állásomra vagy a magánéletemre milyen bélyeget nyomna?

Mert én nem tudom elképzelni szüleimnek meg nem mondom mrrt nem magyaráznák meg csak megtiltanák.

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2017. márc. 17. 18:58
 1/8 Molyember ***** válasza:
Az egy életmód, hogy eljársz verekedni? Gondolom, olyan 14-15 éves lehetsz, és lehet, hogy még nem tapasztaltál eleget, de egy verekedésben vissza is üthetnek, akár meg is késelhetnek, és előbb-utóbb a rendőrök is megsimogatnak majd. Ja, még valami: nem kell minden hülyeséget elhinni, csak mert egy idősebb mesélte.
2017. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Eloszoris, hany eves vagy? Bar a kerdesedbol leszurve nem lehetsz tul erett gondolom 14-15 korul valahol. Mindegy is a lenyeg hogy ha a bunyo csabit az szomoru es el kene kicsit gondolkodni magadban hogy nyomja e valami a lelked, van e benned elnyomott duh amit igy akarsz kiadni es inkabb azzal tolteni az idot hogy ezt megtalald es probald megoldani akar a szuleiddel.

Ha viszont most csak a bunyot emelted ki de ennel osszetettebben fogott meg, eltudom kepzelni mirol beszelsz. a rockerek mindigis szabadsagra vagytak es ennek erdekeben ha kell felrugjak a szabalyokat neha, ez teny. de sokat szamit az is hogy rockereken belul milyen tarsasagban mozogsz. valaszthatod ezt a vilagot ha megragadott, szemelyszerint az en eletemnek is a resze ez a mentalitas amit mas nem erthet csak akit megfertoz :) de ettol fuggetlenul meg mindig meg kell valogatni kikkel baratkozol es meg kell tudni huzni a hatart a szorakozas es az orultseg kozott.

A magan eletedet valoszinuleg nem bantana amugy mert ilyesmi tarsasagbol kerulne ki a parod vagy ha nem el kell fogadnia hogy milyen vagy...a munka az mar mas kerdes. Minel jobban latszik a kulsodon annal tobb ajtot csukhatnak be elotted sajnos. magyarorszagon meg ez a helyzet... de ha a hetkoznapokban kulturalt a megjelenesed es az adott munkahoz illo, semmikepp nem szolhatnak bele hogy te mivel toltod a maganeleted :)

2017. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem csak, ha teljesen biztos vagy benne, hogy megállod a helyed és nem téged vernek péppé, illetve, ha nem vérre megy a menet, akkor pénzért, fogadás gyanánt űzhetnéd ezt az utcai sportot. Viszont illegális. Kivéve ha boxedzésre vagy bármilyen önvédelmi sportra jársz el rendszeresen.

17/L

2017. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 16 éves vagyok amúgy és egyébként járok kűzdősporrtra de az mégsem olyan 2. válaszolóval ért eggyet az én véleményem is.A határt olyannyira meg húztam hogy mindennemű drogtól (alkohol dohány coffein és az illegálisoktól is) tartózkodom..."Meg is késelhetnek?" Az utcára nálam alap hogy védekező illetve támadóeszközökk járok ez a környékből kifolyólag alakult ki.

A veréstől nem félek kaptam eleget ringben illetve utcán is.

2017. márc. 17. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki :D
2017. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látom az utolsónak nem jutott el az agyáig a gondolat menet

Nyílván nem egy metrón balhéznék

Ok nélkül nem kötekednék senkivel , nem bántanék senkit sem.

Egyszerűen elmagyarázva ha belém kötnek az erőszakosabb formát alkalmaznám és nem közterületen 50 ember előtt

2017. márc. 17. 23:53
 8/8 Molyember ***** válasza:
Egy igazi kemény srác vagy. Bár azt nem értem, miért ne késelhetnének meg, ha nálad is van kés, de te nyilván jobban tudod. Eleve minek írtál ki erről kérdést? Ja, hogy lehet-e következménye? Két harcolás között állj meg egy pillanatra, és gondolkodj: miért ne lenne következménye? Nagyon gyerek vagy még, és ha nem lesz semmi bajod, vagy nem küldöd magad börtönbe, pár év múlva szégyellni fogod ezeket a nagy terveket.
2017. márc. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!