Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Veletek is előfordult...

Fiúk! Veletek is előfordult már hogy féltékenyek voltatok egy nálatok helyesebb/jóképűbb fiúra amiért ő jobban nézett ki mint ti?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan szabadultatok meg ettől az érzéstől

2017. márc. 17. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha idősödsz, érettebb és tapasztaltabb leszel, lettem, onnan nem érdekel ez. Legalább is engem, meg hozzám hasonlókat.
2017. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, általános iskolában volt egy osztálytársam, akiért teljesen odavolt minden lány, még az osztályon kívül is.

Ez alapjáraton még nem zavart volna, az viszont igen, hogy tudtam róla, hogy ő valójában egy rossz ember.

Nagyon el volt szállva magától, a legtöbb sráccal mindig lekezelően és flegmán beszélt, valamint előszeretettel gúnyolódott és gonoszkodott azokkal, akiken talált valami fogást.

És mindezek ellenére minden csaj körberajongta, ezt éreztem őrjítő igazságtalanságnak.

Hogy hogy szabadultam meg az érzéstől?

Hát az elején igazából sehogy se. Az általános után különváltunk, eltűnt az életemből, szóval nem kellett vele többet foglalkoznom.

Viszont pár éve megtudtam róla, hogy meleg.

Szóval...

23/F

2017. márc. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Soha, mert tudom hogy én személyiségem 1000x jobb, ő pedig elfog csúnyulni idővel, de én ugyanolyan zseniális leszek életem végéig.
2017. márc. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!